Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Otázka je jestli tu krásu budou chtít všichni co už sdohráli, ultra high definition nebo jak se to jmenovbalo hrát
  • Já tuhle hru opravdu silně nedoporučuju a to jsem na rozdíl od mnohých miloval nejen TLJ, ale i Dreamfall. V Chapters je ale úplně vše špatně (snad vyjma grafiky).

    Gameplay je vyloženě otřesná (neřešíte logické hádanky, klasické adventurní problémy; místo toho pořád jen běháte z bodu A do bodu B a pak C a pak opět A a zase C a tak pořád dokola, až je to opravdu úplně nesnesitelně otravné - takhle moc jsem to ještě snad v žádné hře nezažil) a příběh bohužel taky slabota. TLJ stálo na dokonalém kontrastu mezi nádhernou pohádkovou Arkádií a sci-fi Starkem, Dreamfall dokázal pro změnu zaujmout mystériem a snahou pochopit, oč běží, o jaké velké spiknutí se jedná atd... Chapters jsou o promítnutí dnešních společenských problémů (např. multikulti) do hry... Meh.
  • Už jsou venku i další chaptery nebo pouze ten původní? Mi tahle informace úplně proklouzla :-D Nemám rád adventury moc, ale celkem jsem se bavil :-)
    • Hra už je kompletní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit