Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ja celkem chapu COD, pro lidi co chteji jednoduchou strilecku s prately proste " Total Arcade¸¸ po praci,skole po dni stresu, neni nic lepsiho nez si sednout ke COD a mastit jednoho zombika, nepritele za druhym DOuble kill, Multikill,spree kill, MMonster kill,Domination AAArghhhgzf ( R.I.P Vsem Quakum a Unrealum, budiz jim zeme lehka - nemaji klid ani po smrti.)
  • Další a další DLC. Samozřejmě když to lidi kupují ale už je toho moc. Podle mě to tak víc odděluje hráče od klasické hry v multiplayeru. Pak se všichni divíme proč v klasickém mulťáku bez dlcéček hrají jen děcka bez kreditky a haceři.
  • "šefe, a co kdybchom tam projednou dali mód s upíry, nebo vlkodlaky, nebo ufony, nebo mutanty, nebo roboty, nebo.."

    "ne! musí to být zombíci, Valve má zombíky, lidi MILUJOU zombíky!"
  • Upozornění: odteď budu místo gamepad říkat páčkovač, je to výstižnější, děkuji za pozornost.
  • To už je moc toto.... Jestli chci zombíky zahraju si L4D2 a ne předražený CoD...
  • Skylight: V pohodě, tak nějak jsem vycítil ironii z toho příspěvku. V tomto případě je jakákoliv debata lepší, než debata o CoDu.
  • cr8gg
    neuveritelny zase zombie a apokayplsa.... CoD je proste uz jen smutna arkada pro detick..... RIP CoD a COD2
    • davidBray
      a kdy to bylo jinak?
  • Zajímalo by mě, co se změnilo, protože ještě poměrně nedávno mi zde videa normálně fungovala, ale momentálně neotevřu ani jedno. Má někdo podobný problém?
  • Má teď vyjít nějaká dobrá hra v blízké době?

    Hrajete někdo už Blacklist ? Jsem teprv ve druhé misi, ale řekl bych že dobry, baví mě to .. navíc na mém i3 + 7850 mi hra sama hodila ultra detaily (fhd), potěšilo ..
    • 17. září vychází GTA V, ale o té si vy PCčkáři můžete (zatím) jen nechat zdát.

      Agresivní a naštvaný komenty přijdou za 3...2...1....
      • Klid, tohle je JEN přejmenovanej troll, původně "Nintendo". Ignorujte ho, chodí pravidelně na diskuze pod CoD jen provokovat lidi... *7* Tenhle si tu pozornost fakt nezaslouží...
      • Nějak nechápu smysl tvého příspěvku. GTA 5 si zahraju trochu později a v lepší grafice, se kvůli tomu nezblázním ne? :)
        • Jo a jseš si tím 100% jistý? Rockstar jen potvrdil "možnou" další podobu GTA V pro novou generaci konzolí. O PC nepadlo ani slovo. Být si jistý tím, že GTA vyjde i na PC později, protože ostatní díly již vyšly taktéž, bych nebral jako 100% jistotu. Zvlášť když Rockstar slíbil i PC port Red Dead Redemption a kde je mu konec...
          • Když nevyjde, tak nevyjde, 4ku jsem taky nehrál. Je spousta jiných kvalitních her.
            • Walldstein
              Jako chlapci, je rozdíl hrát hru kde máte legální "aimbot"..teda pardon mouse akcelarition a samozřejmě nesmíme opomenout target assistenta..a hrát na citlivosti ruky a oka..
            • vlastik.plaminek
              To nadávání na lamery s gamepadem nezamaskuje, že jsi na hraní na gamepadu sám moc lamer. Holt, komu není dáno, od dealera nekoupí.
            • Pokud nejsou lidi lamy, tak si zvyknou v klidu...
            • Kteří lidi ? Myslíš ty lamy s konzolema? To je jasný, že to říkají, co jim chudákům taky zbývá, že.
            • lidi říkaj že si na střílečky na gamepadu dá zvyknout, já teda pařil na PS2 a PS3 celou dobu jejich existence ale nezvyknul jsem si ani náhodou, zlatá klávesnice a myš *1*
            • Psal jsem doomovky. To, že hraješ Fifu na páčkovači, ok, ale střílečky? Nevím, co si pod tím představuješ pod pojmem střílečka, ale pokud myslíš doomovky, tak potěš koště teda :D
            • Takže hrát na gamepadu lepší hru na konzoli je horší, než na PC s klávesnicí + myší, protože to neni tak zábavný? Proč si tedy PCčkáři kupují gamepady na FIFU apod. ? Já sám radši hraju na PC s gamepadem (i některé střílečky), protože to mám radši hlavně z důvodu, že se mi lépe drží gamepad než K+M.
            • ale je a hlavně nezapomínej, že třeba i průměrná doomovka na pc je pořád větší zábava než něco "lepšího" s gamepadem na konzoli :) ale to už jsme jinde, užij si lamení na páčkách.
            • Není ;) , kdo chce víc zábavy tak u pc těžko. I já sám planuju brzo ps3 a pc bude pracovní stroj
            • Jinak mezi námi, přeju Vám, aby to vyšlo i na PC. Nejsem nepřející člověk a hlavně nechtěl jsem tu rozpoutat nějakou zas debatu či hádky. Byl to trapný pokus o žertík ten první komentář. Vím, jsem trapnej a přiznám to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit