Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zase pckari vyziraji konzolove hry.uz si sakra udelejte nakou only on pc hru.a hlavne na toho sviho titana.at me jako ps3 konecne spadnou bulvy.z multiplatformovek me nikdy celist nespadla,at to je na pc nebo konzole.hru spichlou horkou jehlou,coz mutiplatform povecine jsou,nezachrani ani gt titan.
  • TheGGG
    Takže další WarZ? Děkuji nechci, The last of us je stejně stokrát lepší. Stejně jako všecchny hry na PS 3 jsou lepší než cokoliv jiného. O kvalitě hráčů nemluvě
  • k..a nechapu jak nekoho muzou porad bavit zombie hry.Vzdyt jich kazdej mesic vychazi minimalne 5.Je to zabitej zanr.Jo von se vlastne neda znicit skartovat a schovat do ty nejcernrjsi diry ten bude strasit i po smrti
    • Zombie her je hodně těch kvalitních jako šafránu
    • Mas recht....Zombie bylo DOOOOOST. co takhle opet neco inteligentniho??
      • upíry? *1*
    • vubec nejde o zombie, ale o survival aspekt te hry - to ze pridali do sveta zombie je vec az druha
      • O to vic ti to ma vadit....Ze tam nepobiha inteligentni stalker ale vymazanej zombie
    • to stejné by se dalo aplikovat úplně na cokoli - jakto ,že lidi mohou pořád bavit star wars hry? jak to že je baví MMORPG když jich je tolik? jaktože je baví atd atd... tím chci říct že tvuj koment je dost pointless, každý se věnuje tomu, co ho baví a to že vychází ročně 5 zombie her přece neznamená že je musíš hrát všechny.
  • Keyz
    Jsem zvědav na ten PC port. Vypadá to, že hra dost špatný engine a čekat na patche abych něco mohl ve hře udělat se mi moc nechce. Ale doufám, že to dopadne a bude se to dobře hrát.

    Jsem se podíval na video ze hry a krev tam lítá po zásahu pálkou jako vodopád. Tohle by ale neměla být klasická rubačka podle recenze...
  • lowres textury v dálce? to mi jako chcete říct, že ty v popředí jsou hires? *1*
    • Keyz
      Oproti těm v dálce asi ano :)

      - Stejně kam to dospělo. Ani nemůžeš použít optiku protože by si se zděsil více texutury než zombie.
  • Veskoslav
    No mám už něco vyzkoušené v rámci článku Zombii na konzolích a můžu říct, že to není špatná hra. Bohužel ji sráží hned několik věcí: IQ spolubojovníků je nižší než u Osvíceného, neexistuje klasické "uložení", takže když hru zapnete, mnohdy se Vám stane, že prostě polovina vaší skupiny bude mrtvá, čtvrtina nakažená a ta zbylá čtvrtina se Vás bude snažit zabít, naprosto nepochopitelné neviditelné překážky, kdy jsem stál a "mával" na zombii, co se sekla o patník u chodníku, pro nováčky je to stejné peklo jako DayZ a střelné zbraně by potřebovaly trochu doladit.

    Hra je podle mě dobrou alternativou k připravovanému DayZ, co ji bohužel sráží jsou již zmíněné chyby (samozřejmě je jich víc, ale ty nejsou až tolik zásadní), bohužel poněkud zastaralejší grafika, kdy to jde místy vidět. Uvidíme, jak se poperou s konverzí na pc.
    • Dobré na tom je, že IQ spolubojovníků je vyšší než to Veskoslavovo.
  • Viktor_H
    Hurá, na tohle se těším.
  • prudislav
    no ohledně toho přídavnýho obsahu to ještě neni jistý - podle tweetů kutí sandbox mód a je dost možný že bude řešenej ve stylu dark souls (PC verze ho může obsahovat rovnou a na x360 jako DLC už je potvrzenej)
    • Kdyby PC verzi ošidily o ten sandbox, tak by si akorád vykopávali hrob. Jen je fakt škoda tý optiky, ale jestli to půjde módovat ( i když bez pomocnýho kitu) tak to podle mě někdo schopný po čase přidá :)
  • vonTossis
    Na tuto hru se fakt tesim. Jen skoda te optiky -- prezil bych i low res ..
  • Osviceny
    velká chyba, takhle přijdou o statisíce potencionálních zákazníků, kteří si hru radějí upirátí, než aby zaplatili, nevíc proč si takto firmi pod sebou podřezávají větev a dělají si sami problémy, viz Dark Souls, autoři se snažili, ale uplně zbytečně... Kéž už by PC scéna zemřela, PC je určeno na práci, konzole na hrání tak to je a tak to bude, pc ničí herní scénu, už zabilo takových studií....
    • prudislav
      Dark Souls + Artorias of the Abyss DLC (PTDE v případě PC , DLC v případě konzolí) - prodala 692 tisíc kusů dohromady na PC/PS3/X360 (čísla k dubnu 2013) - nepočítam se prodeje základní verze protože ta na PC nebyla
      PC verze z toho prodala 300 tisíc což je dost an to že to vyšlo tak opožděně a tak podělanej port
      zdroj: http://www.gamechup.com/dark-souls-sells-2-3-million-units-pc-version-sales-revealed/
      • Podělanej port je to pro vás vy banáni co používáte klávesnici ;) já sem si koupil xbox gamepad a jsem s darksouls spokejenej hraje se to uplně krásně a na nic si nestěžuju, a abych pravdu řekl, tak od tý doby co mam ten gamepad mě unavuje hrát hry na klávesnici a myši ;)
      • Tahle verze má tak velkej poměr protože na konzolích spousta lidí už původní hru měla tak naco by jí kupovala zase když se dá dokoupit samotný DLC.... Původní hra podle tvého zdroje prodala na konzolích přes 1,6 mega +550k verze s dlc, takže těch 300K na pc, nic moc.
        • Ono je ale velky nepomer medzi Xbox a PS3 predajmi, PC v porovnani s Xbox nema vobec zle predaje, kedze vysla o rok neskor a bol to naozaj ubohy 1:1 port. Derantemu by mali ruky bozkavat za HD fix.
          • Rhulad
            Ty prodeje jsou mrzké na tak ultimátní záležitost. Sice to nebyl dvakrát povedený port, ale hra šla dohrát a neměla bugy. Když porovnám např. port se Skyrimem, který mi nešel dohrát je to rozdíl.
        • prudislav
          no uvidime ted u dvojky , tech 300 tis je furt 3x vic než bylo v petici, a za podělanej port s ročním zpoždením je to fajn - ty tvý"+550k verze s dlc" v případě konzolí je právě jen to samotný DLC (verze s DLC na konzolích neni co já vim tam je to jen jako DLC)
          - takže tak jak to uvádíš ty je taky zavádějící
          • Sám píšeš, "Dark Souls + Artorias of the Abyss DLC - prodala 692 tisíc kusů dohromady na PC/PS3/X360" Zavádějíci info píšeš v první řadě ty.
        • Výborná poznámka... čísla z predchádzajúceho príspevku su maximálne zavadzajúce.
    • konzole byly, jsou a budou vždycky jen pro ty chudé
      • A proto dominují v zemích s nejúspěšnějšími ekonomikami. *1*
      • vonTossis
        Jsem zarytý PC hráč, ale tohle je tak strašně blbý názor, až na to musím bezobsazně reagovat :)
    • Prečo by som mal tento šunt pirátiť?
    • XorxoxTalarius
      Pozor, detekovan troll ... nekrmit. Vysoke nebezpeci mnozeni.
      • Hráč se svědomím si hru koupí. Taky jsem za mlada leccos stáhl, ale když vydělávám, proč bych si hru nekoupil? Ušetřím čas, mám jistotu, že nestáhnu viry a rozšířím si třeba virtuální nebo krabicovou sbírku.
      • Osviceny
        co to je prosím troll ?
        • Ty nejsi troll, ty jsi prostě nepřemýšlející blbec...
          • Osviceny
            ne, já jsem osvícený ! Všichni osvícenci byli za blbce, ale čas až ukázal, že měli pravdu a byli to vyjímeční lidé
            • a kde jsou osviceni ted? - mrtvi... takze jim to bylo stejne k hounu. :)
              a uz vidim jak si kvuli state of decay nekdo koupi konzoli... blbe. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit