Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BEST GAME EVER. Ta grafika je naprosto awesome, po dvouletém hraní Black Ops 2 (Ghosts byla sra*ka) příjemná změna! Rozhodne doporučuji.
  • To se v novém CoD pachtujete s bezďákama nebo co to je za postavu na obrázku?
    • krátký fousy sou v pohodě, když nemá na krakonoše což by mu bránilo pořádně nasadit plynovou masku, standartní vzhled týpků od SAS
  • Po včerejším "DAY ZERO" zážitku v mp poletí po dohrání singlu hra z disku doufám mnohem rychleji, než probíhala samotná instalace (6 DVD, 2 hodiny, 40+ GB). Optimalizace = 0.
    A ještě jako kupovat season pass za cenu několika novýc her? NE! Společně s Ghosts nejhorší mp složka série a poslední hřebík do rakve mé trpělivosti se sérií Call of Duty.
    • Jack1947
      Mp? tos měl hrát sp ty čulibrku... to by tě bavilo.
      • Ronox
        Kdyby sis hry kupoval, tak víš, že zrovna Call of Duty nežije kvůli singlu.
        • Jack1947
          Bohužel. *9*
    • a stejně si jim ty prachy dal a příště dáš zas a pak tu všichni bulí jakej vydávaj odpad... když to lidi kupují tak proč ne *7*
      • Nedam. Stejně jako jsem dával šanci drive EA. ME3 byla poslední hra, co jsem od nich koupil.
  • KIMCID
    44gb instalačka *10*
  • po předobjednávce samotného titulu teď nyní i celý season pass, díky za info
    • divim se, že ještě neprodávají 2-5 year pass, decade pass a lifetime pass
  • Jack1947
    Nojo no bez zombíků by to nešlo , mne spíše překvapil celkem povedený ženský parták jménem Illona v SP. Hezky vymodelovaný... když odpočtu těch pár přelesknoucích se a přepálených efektů kolem.
  • cr8gg
    Kouknu na clanek a koho nevidim.... Dobrovský ... ty jsi snad vsude chlape :D
  • TheGGG
    Se těším, až zapařím. Pro fanouška military sci-fi, tady není nic lepšího.
    • Já bych pro tebe něco lepšího měl. Ale asi by tě to bolelo *3*
    • kde máš tirádu o 100x ohraných mechnikách klišoidním příběhu.. nebo to mám napsat za tebe? *4*
    • Jack1947
      TitanFall no jo ale tam potřebuješ skill no... *4*
      • TheGGG
        1. mulťas je nuda
        2. tebe bych vyklepl vždycky, tím jsem si jistej.
        • Jack1947
          Jak si můžeš bejt jistej? nejsem žádnej skiller a TA nuda jo? to seš teda vedle... jo možná vyklepl páč krom toho že to zas tolik neumím. Ještě mam lagy způsobené pc...

          Já nevím... takhle napsat tady "tebe bych vyklepl".
          Možná jo možná ne... a seš si jistej že se oba bavíme o myši a klávesách? O gamepadu řeč nebyla... nejsem skiller ale ve fps hrách když chci umím střílet. To se zase neboj.

          Je jedno jestli to je COD, Contract wars, Bravo storm ( ty f2p co tolik nemáš rád) Rush team atp...
          Narovinu umím přiznat že nejsem typ hráče co tě zkolí , z boku zleva zprava a má kd minimálně 150...
    • del0
      Pro fanouška military sci-fi naskriptovaných koridorů připomínajících počítačovou hru, tady není nic lepšího. – FIXED IT FOR YOU –
      • TheGGG
        ah a co je teda podle velevážené p*dele počítačová hra? Předpokládám že něco, co jste si vybrali ve svém klubu zapšklých nerdů, takže asi nějaká moba slátanina, či co.
    • Mezi slepymi, jednookym kralem? Ne diky. *1*
  • Wow, fakt zombie jo? Jak oroginalni napad.
  • Kravinka podle mě největší jak byla dřív provařená ww2 tak teďka future,a stejnak nejlepší call of duty je 2 a world at war jo jinak škoda toho vietnamu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit