Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw nevi nekdo obsazeni lidi v tom traileru? popripade te zeny co tam byla?:D
  • To můj komp asi vybuchne...
  • Damarus
    Už at se mi po monitoru probíhají legionáři v novém kabátku :) yeaaa haaa :D :D
  • XXDarthVaderXX
    PANE BOŽE DÍKY!!! *14*
  • Miserius
    Jupiii, pro me je Rome Total War pravdepodobne nejlepsi strategie ze vsech historickych strategii. Supr! Na to se fakt tesim
  • Doufam at hlavne vylepsi system dobyvani a braneni mest, jelikoz ten mi prijde v kazde serii takovy nemastny, neslany a na lodnich bitvach by take meli poradne zapracovat + daleko lepsi a fungujici diplomacii, nicmene se dost tesim, at uz to dopadne jakkoli, zcela jiste to budu hrat hodne dlouho, jako kazdou serii.
  • nééééééééé, já jsem chtěl středověk trojku :( nebo empiry (napoleona) dvojku (kvůli námořním bitvám)......každopádně to Vám všem fandům Říma upřímně přeju a určitě si to taky koupím, už jen proto že jsem první díl nikdy nehrál a taky ptoto, že je série TW naprosto super!!!!!!PS:doufam, že se dočkám toho třetího středověku :P
  • Je dobré slyšet, že prodlouží kampaň. 223 tahů je taky dost, ale člověka to nutilo pořád jen expandovat a na politiku a výstavbu moc nezbyl čas. Doufám, že AI bude trochu smysluplnější co se politiky týče, je úsměvné, když má nepřátelská frakce poslední provincii, v té mám 5 armád a přesto nesouhlasí s vazalstvým. Taky by mi nevadilo, kdyby námořní souboje byly opět jen přes auto bitvu, v Empiru jsem je měl opravdu hodně rád, ale Shogun byl co se námořních bitev týče krok zpátky. Spolu s Company of Heroes II další hra u které neváhám a kupuju :)
    • Počet tahů se dá lehce upravit klidně na 450 :)
      • Myslím tím i v původním Rome
    • Hairy_Ass
      A co ti brání si ty námořní bitvy vybojovat automaticky i teď?
  • No já se hlavně těším na mody, které dají hře pořádný historický základ včetně reálnějšího vzhledu. Snad zapracují chlapci pořádně na diplomacii a AI na strategické mapě. Jinak pochopitelně, tohle je jasná koupě *14*
    • taky se tesim, ale nemyslim si ze vzniknou mody jako EB nebo roma surrectum atd. Spis bych to videl "jen" na darthvader, jako u empire, napoleon a snad i shogun
  • Hairy_Ass
    Jen se trochu bojím té "filmovosti". Aby z toho neudělali Spartaka.... Když už, tak bych hledal inspiraci v seriálu Řím.
    • Hairy_Ass
      Ale na druhou stranu musím uznat, že Rome 2 půjde ve věrohodnosti ještě dále. Ty screeny z toho anglického preview patrně pocházejí z té bitvy o Kartágo, o které se v textu píše. Pak je tedy zajímavé, že tam je přesně stejný kruhový přístav, jaký byl i ve skutečném Kartágu. Mohlo by to znamenat, že velká města budou mít svoje specifické architektonické prvky a nepůjde jen o jeden typ římského, perského, egyptského nebo řeckého města, jako v jedničce?
    • Jako že by tam běhaly ženské nahoře bez ? *1*
      • no ale v rome 1. v modu europa barbarorum a roma surrectum, byli nazi bojovnoci (naked fanatic), naci kelti nebo galove :d u EB sis mohl pri instalaci zvolit zda buou uplne nazi, nebo ne :P
      • Hairy_Ass
        To jistě ne. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit