Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me nejvic fascinuje jak tu rypou a breci lidi kteri xbox nemaji ani ho neskusili. Ja ho mam sem spokojeny a tesim se ze si zahraju i starsi hry bez nutnosti mit starou konzoli
  • nevim jak vy, ale ja bych si novou konzoli nekoupil kvuli tomu, abych na ni hral stary hry, ale abych si zahral novinky, ktery vykon ty konzole vyuziji. jestli je dostatek takovejch kvalitnich novinek, je uz jina otazka.
  • super, takže ted neni na konzolích co hrát takže po tomhle nebude nic na druhou *3*
  • TheGGG
    na todle kuva čkám už dlouho. Konečně si zahraju celou HALO a GeoW sérii
  • Xbox uz zachrani len jedina vec...ze si ho necha hacknut a pojdu na nom palenky. To by mu asi uz jedine nakoplo predaje..lebo ked uz i nove halo a forza vysumelo uplne do prazdna..
    • Přesně tak to je !!! *10*
  • Tuhle zoufalou krabici nezachrání ani tahle zoufalá akce...
  • Napsal bych sem neco o zpetne kompatibilite PC, ale voloslav by me pak sezral. Mno nic, jdu zas hrat Roller Coaster Tycoon z roku 1999, akorat prvne musim pockat, az uvolni update firmwaru na zpetnou kompatibilitu... jo pockej vlastne aha, vzdyt je to pocitac! =D
    • Spatna kompatibilits je mytus ktoru rozsiruju pomateny master pc race ako vesko. Keby nebolo GoGu a jeho predaj remasterov tak si 90% starin nezahraju.
      • to se ale pleteš
      • Voloslav, konzoGGG, konzomax, konzojack... na Konzosavce jsem zapomnel! A mame tu kompletni sestavu. Chtel bych vedet, proc vazena redakce ci hvezdny podpurny tym tiscali nedaji ban temhle mangyslakum?
  • Co takhle nová verze konzole, která už nebude mít problémy s full hd? Ne, radši zpřístupníme hry, který jedou jen v HD.

    PR microsoftu ohledně xboxu je hroznej pokus-omyl. Spíš teda omyl.
  • Lukyz
    Já teda nechci rejpat, ale výraz "výroba screenshotů" mi přijde dost podivný.
  • Dokud ta kompaktibilita nebude 100%, tedy pro všechny x360 hry, tak to pro lidi nebude zajimave a převaha nad ps4 se nekona. Takovehle to ..no něco tam funguje... muze povazovat za vyhodu je velky laik nebo blazen. Ale jako první krok to zatím není spatne, ovšem ke koupi xone by me to nepresvedcilo.
    • BangMeInBangladesh
      Nikdy nic neni 100%, ani Xbox 360 neni 100% zpetne kompatibilni s prvnim Xboxem (tam je to tak 50%), ale je to porad lepsi nez nic. Nikde jsem necetl vyjadreni Microsoftu ze zpetnou kompatibilitou chteji zadupat Sony do zeme. Je to pridana hodnota pro lidi, kteri uz Xbox One vlastni, nic vic. Je to neco co by mohla udelat i Sony s PS2 kompatibilitou her na PS4, ale ta to neudela, protoze je ted na koni a retro gaming neni neco z ceho tecou miliardy.
      • PS1 hry na ps2 a 3 funguji všechny, tolik k tomu ze nic není na 100%. Tak vyjadreni si ani cist nemohl, preci jen by vypadaly jak idioti tohle tvrdit, zejo..ale u PS4 je tohle hodne vytykana věc, jak sam předvádíš, tudíž staci cist mezi radky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit