Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    to Robotron3, zase doslo vlakno, s timhle byste meli neco delat, Lupa-aspiranti: Ano, Jedi Knight vysel dobre rok pred Half-Lifem. ;) A rec byla o podani pribehu a zpusobu vypraveni. Jasne, mohli navazovat na SW universum a Jedie (i kdyz hra mela svuj vlastni pribeh) ale to jak ho hraci prezentovala, jak filmecky a brifingy uvadely do deje a na jednotlive planety... to bylo hodne dobre na tu dobu. A je celkem fuk, jestli tam slo o mece a o Silu, nebo by to byl nejaky noname vesmir. Bylo by to filmove i bez filmu. ;)
    • Robotron3
      Já souhlasím, Jedi Knight byla výborná hra, už od Dark Forces se mi tahle série strašně líbila, ale zase to neni uplně fpska. Teda nebo Jedi Knight vlastně ještě je. Ale tak víš co? Máš pravdu. :)
      • Pan_Klobouk
        Heh, ja pouzival FPS pohled i pri sobojich s mecem. Ta rotujici externi kamera a nic moc detailni Katarn nebyly nic pekneho.
        • Robotron3
          Já vlastně taky. Až ty pozdější hry už byly designované jako tps, tak se mi to trochu spletlo dohromady. Je to tak dávno! :)
  • x_ander
    Možná vyslovím trošku kacířskou myšlenku, ale nikdy mi nepřišlo, že by Half-life (jednička) měla nějaký extra příběh. Ale než mě začnete mínuskovat, vysvětlím svoje důvody.

    Naprosto souhlasím s tím, že Half-life, a to oba díly, jsou přelomové hry v mhoha směrech. A obě ty hry mám velice rád. A zdůrazňuju, že první Half jsem zažil v "jeho" době (bylo mi tehdy cca 15). První Half byl revoluce v technických záležitostech, v hratelnosti, pocit ze samotné akce byl nevídaný atd. Ale příběh? Nejde mi teď o absenci cutscén nebo tak něco, ale celý příběh HL1 se dá shrnout do tří vět (Gordon jednoho dne přijede do práce v laboratorním komplexu a hned se posere experiment, kdy se celá základna zamoří mimozemskou havětí. Inu, rozhodne se to nějak řešit, tak se emzákama prostřílí, přičemž zjistí, že vojáci, vyslaní zachránit situaci, nejsou až tak přátelští. Ke konci zjistí, že jediný způsob, jak dát věc dohromady, je teleportovat se na Xen a sejmout hlavní potvoru.). Ano, univerzum Half-life je promyšlené, úžasné a zatracené zajímavé. Ale tohle rozvinula až dvojka. Samotná jednička byla plná nějakých náznaků, ale samotný příběh nebyl ničím vybočujícím. Druhá věc je samozřejmě dokonalá atmosféra, děj však nikoliv. Pokud byl člověk pozorný, narazil na spoustu náznaků, že za tím je mnohem víc, ale ve výsledku se dozvěděl prd.

    Tohle však rozhodně není kritika Half-life. Naprosto souhlasím s její jedinečností ve všech ohledech, ale nechápu, jak spousta lidí vyřvává, že ta hra má jeden z nejlepších příběhů ever. Celá série bez diskuse ano. Ale pokud se bavíme pouze o jedničce, tak ani náhodou. Byl to jen průměrný úvod (dějově) do něčeho mnohem většího, s čím pak přišla dvojka a epizody, a co jednou (snad) dotáhne do finále trojka.
    • Robotron3
      Když se mluví o příběhu ve hrách a lidé říkají, tahle hra má dobrý příběh, tenhle nestojí za nic, vždycky jsem si tak trochu myslel, že stejně spíš mluví o ději, co se v té hře děje zajímavého, jak je gradovaný, jak to odsýpá, jestli hráče stále drží ve střehu, co se stane dál? Protože vetšina herních příběhu, když se odvypráví sama o sobě? Nic zvláštního to vlastně není, ale až to ponoření se do děje ve hře tomu dává ten obsah, který si člověk zažije a zajímá ho to. A podle mě v tomhle byl i Half 1 právě že dobrý. Teda aspoň určitě v té době v konkurenci tehdejších fps.
      • x_ander
        Právě že Half 1 toho zase tolik nevypráví. Základnu napadnou emzáci, tak se hlavní hrdina celou základnou prostřílí a na konci si odskočí zabít hlavní potvoru. Toť vše. Tuctové béčko. Jasně, náznaky o nějakém daleko zajímavějším pozadí tam jsou (především g-man), ale jinak? Jinak nic. Všechno to podstatné dozvídáš až ve dvojce, kde jsem si uvědomil, že to je geniálně vymyšlené univerzum o kterém se chci dozvědět co nejvíc. A taky jsem se dozvěděl. V jedničce jsem tenhle pocit neměl, a to i přesto, že jsem ji hrál několikrát.
        • Tých náznakov tam bolo viac, Napríklad tieto Nihilanthove hlášky http://www.youtube.com/watch?v=pdnkc8RzMpA&feature=related ale bolo dosť ťažké si ich všimnúť. Ja som HL 1 prešiel niekoľkokrát, ale tiež mi to celé začalo dávať zmysel až po prejdení dvojky. Až vtedy som naplno docenil celý prvý diel.
          • x_ander
            Přesně tak. Ty náznaky samy o sobě člověku nic moc neřekly (jen to, že "za tím je asi něco víc"). A právě až po dohrání dvojky člověk docení i jedničku. Nepochybuju o tom, že Valve celé univerzum měli promyšlené už během tvorby jedničky, jen to z toho nebylo tak vidět.
            • Hm a já si třeba nemyslím, že to univerzum měli už tehdy promýšlené, viz třeba neustálé změny popsané v článku. Prostě si tam nechali pár vágních záchytných bodů, na které mohli různě navazovat. To nemyslím jako kritiku, takový přístup se mi líbí, přesun jednička - dvojka považuju za jednu z nejzajímavěji udělaných návazností her vůbec. Je to pokračování, zároveň to působí jako úplně jiná hra v úplně jiném prostředí a čase, celé to spolu s G-Manem a různými náznaky působí tajemně až mírně surrealisticky - Gordon Freeman se vždy někde na velmi specifickém místě ve specifické chvíli alternativní historie objeví, odehraje svou roli a zmizí. Určitě takhle měl původně proběhnout i přesun mezi HL2 a HL3, ale pak do toho vlezly epizody a Valve se samo dostalo do situace, kdy z přímého navázání na E2 mohou asi těžko couvnout a jsou nuceni jít do více tradičního vyprávění, což je třeba podle mě docela škoda...
        • Robotron3
          No ale přesto, vem si to v té době. Doufám, že teď nebudu kecat, protože si taky už všechno nepamatuju, ale která hra měla tehdy lepší příběh a děj než Half-Life1? Podle mě žádná, když tak ať mě někdo opraví. A od té doby se říkalo, Half-Life má skvělý příběh, protože to bylo opravdu dobré na tu dobu a Half 2 to posunul ještě dál a dal tam i pozadí příběhu, atd. Takže já nevím. Z dnešního hlediska asi jednička nemá nějak výrazný příběh, ale to mu na kvalitách z hlediska herní historie nic neubírá. Pokud mě teda někdo netrumfne s mnohem lepším příběhem v fps před Halfem :)

          edit: (I když samotného mě teď napadl System Shock, ale to jde spíš o střílečky, což SS je trochu jiný žánr).
          • Pan_Klobouk
            Ja bych takhle z fleku placnul Jedi Knight II. Skvele podany pribeh jak ve hre, tak v dodatecnych FMV filmeccich. A navrch to nebylo nic mensiho nez Star Wars. ;) A takovej Terminator: Future Shock na tom taky nebyl zle. Skvely mise a skvele vykreslena tisniva atmosfera.
            • x_ander
              Nevyšel Jedi Knight II až někdy v roce 2002? Ale předpokládám, žes myslel Dark Forces II. To jen, abysme případné mladé čtenáře nemystifikovali :)

              Ale jinak souhlas s robotronem. Hry, které vychází z univerza, které vytvořil film (kor tak profláklý jako SW nebo Terminator) to mají jednodušší. Nemusí ho samy tvořit.
            • Robotron3
              Jedi Knight II vyšel o něco později, než Half-Life, ale i tak zase není uplně fér srovnávat příběh hry s hrami, které rozvíjí příběh filmů, knížek a celého světa, který hra jen doplňuje. Jako ano, taková hra může mít zajímavější příběh z hlediska návaznosti na celý ten vesmír, ale má to přece jen výrazně lehčí :)
          • x_ander
            Tak v tomhle ohledu máš asi pravdu. Co se týká FPS před Halfem, tak mě teď z fleku žádné vyloženě příběhové nenapadá (mohl bych hodit do placu třeba Unreal, který byl v tomhle směru Halfovi dost podobný, lepší však ne). Ta doba přišla až pak (třeba Deus Ex)..

            Edit: Jo, System Shock, vidíš. Vyjímka potvrzující pravidlo. Bohužel k němu jsem se zatím nedostal (a stydím se za to, toužebně čekám na GOG :) )
  • Upřímě - já prvně hrál HL2 a tak strašně mě to chytlo, že jsem musel projít i jedničku a datadisky (v té době ještě epizody nebyly). Pro mě je to nejlepší hra všech dob. HL2 dohrán cca 15x, EP 1 a EP2 asi 8x? HL 1 + datadisky cca 5x. Ano, HL2 znám už nazpaměť, vím, kde na mě co vyskočí a pomalu to dokážu odpočítávat na vteřiny, ale i tak mě to baví a stává se mi tradicí, že si cca každý rok projdu celou sérii. Spíše než tradice je to pro mě povinnost.

    Někdo tu hru nesnáší, je mi to jedno. Hraju co baví mě, co oslovilo mě. Každého baví něco jiného, ale mě HL strašně učaroval a už se nemůžu dočkat dalšího dílu a modlím se, aby to nebyl poslední, protože tu hru by jinak asi nic nenahradilo.
    • Taky mám takovou "tradici" si každoročně - aspoň tu dvojku - projít :). Geniální hra!
  • takže od začiatku, existujú 2 tipy ludí ktorím half life nesadol 1) ludia narodení PO half life - zvyknutí na jednoduché hry bez štipka rozmýšlania a autohealom
    2) ludia ktorím proste FPS žáner nesadol

    všetci čo tu trollujete že half life je šit a porovnávate ho s nejakou sračkovskou konzolovou exkluzivitou (REALLY?), neflamujte zbytočne.. každý vie že half life, či už 1 alebo 2, bola revolúcia na poli hier (porovnajte si už len grafiku hier z roku 2003 s demo videom na e3 2003, je to niečo neskutočné čo vtedy dokázali vytvoriť v real time engine)

    k príbehu, half life príbeh ma síce nepohltil na prvý krát (mal som vtedy asi 12 rokov čilisom tomu ani nejak nechápal) ale neskôr, ked som dospel a dostal rozum tak ma totálne pohltil a ešte teraz (po neskutočných 8 rokoch od dvojky!!) si niekedy popozerám teorie o 3jke, g-manovi a tak podobne. cutscena "heart to heart" v ep2 je doteraz, imo, najlepšia cut scéna akú som kedy videl vo filme, knihe alebo hre.. a to som nespomenul ešte epické prepojenie s Aperture Science z Portalu

    btw, ako môže niekto nazvať najväčšieho herného hrdinu všetkých čias "nemym troubou v hlavni roli" ? to sa nedá ani za joke považovať.. thats it, thats all
    • Ale prosímtě, otři si sliny kapesníčkem s logem Valve a pak se ještě pro jistotu jednou nadechni a napočítej do deseti. A teď si dáme malí kvíz jaká je nejvíce přeceňovaná hra v dějinách herní historie?

      a) Half Life
      b) Half Life
      c) Half Life
      d) Half Life

      Nechci tu nijak trollovat, hrál jsem HL 1 a přinutil jsem se zahrát a dohrát i HL 2 a stále nevím co je na tom tak úžasného. S G. Gunem je sice sranda, ale příběh je špatně podané Bééčko, grafika je dobrá to jo, avšak pocit ze střelby je bída a tak by se dalo pokračovat + Gordon je nejméně zajímavý hlavní hrdina od dob hada ve hře Had.
      PS: G-bod tedy pardon G-man může být zajímavá postava jen pro člověka z velmi malým rozhledem. Tajemný chlápek kolem něhož se mlží a mlží je nejvíc klišé postava od dob černocha co rapuje.
      PS2: ne každej kdo nemusí HL je troll, flamer, nebo lamer to by sis měl uvědomit
      • A oceneni nejhloupejsiho prispevku tydne patri ..... uzivateli GGG
      • Nemám nic proti tomu že se někomu HL serie nelibi ,ale tvůj příspěvek je k smíchu
    • Nesouhlasim s tim, ze je to nejvetsi herni hrdina vsech dob, nema vubec zadnou osobnost jenom dela co se mu poruci. Typicke je to v HL2 - na zacatku ho g-man odnekud vytahne, necha ho udelat spinavou praci a pak ho zase ulozi k ledu. Mi proste nesedi hlavni hrdina bez ducha, srovnej to treba s Garrettem z Thiefa, Alexem z Deus-Ex3, Sheppardem, dokonce i s hrdiny ruznych konzolovych strilecek. Gordon je proste jenom nemy fackovaci panak. A neda se to omluvit ani starim puvodniho HL, uz Duke Nukem ukazal ze hrdina muze mit charizma.
      • DecadentFilms
        marty: to je věc preference, nic víc. Někoho mluvící hrdinové baví, někoho rozčilují. Já se dokáži ztotožnit s oběma, s těmi němými bych dokonce řekl, o krapet víc. Jinak díky bohu, že Gordon není další Duke!
    • Kozy
      Asi ta hra má něco do sebe ale hrál jsem jenom multiplayer v jedničce a dneska už vážně nemám chuť to dohánět, trošku jsem si přečetl o čem to je a moc mi ten příběh nesedl. Hlavně ta hra byla ve své době "něco" ale myslim si že dnes už bude mít těžko co nabídnout, kdoví, třeba se nechám zlákat i já.
    • Robotron3
      Proti Half-Life nic ani omylem, to je prostě kus více než dobře odvedené herní práce, ale Gordon je teda němej trouba, to je prostě fakt. To je filozofie designu, kdy se předpokládá, že hráč se do děje nejlíp vcítí, když mu hra nebude nabízet svojí konkrétní osobnost a charakter. Takže Gordon žádný charakter nemá, nemluví. Dřív to nikoho ani nenapadlo, ale jelikož se od toho časem spíš upustilo, tak kdo hraje Halfa zpětně, tomu to tak může připadat.
    • kdyz vysel HL2 tak me bylo pres 30 a nijak zvlast me to nezaujmulo. Po pravde do dnes nechapu tvrzeni lidi o nejlepsim pribehu a nejake revolucni hre. pravda , grafika na svoji dobu byla fajn ale jinak mi to prislo jako celkem obycejna FPS s trosku odvaznejsim konceptem. kdepak , pro me nikdy HL zadna legenda nebude.
  • HL1 perfektní.HL2 jsem si musel zvykat, ale pořád tam byla hratelnost z jedničky.HL2 byla moje poslední singleplayerová FPS hra a pro mě fajnový konec jedné éry. *5*
    • To jsi už teda hodně dlouho nehrál FPS. :)
  • Robotron3
    Líbil se mi Half-Life 1, ale dvojka mě teda už nevzala. Jednička byla revoluce, dodnes se u každé druhé fpsky objevuje filmový příjezd na scénu (lanovkou, autem... atd.), což je asi největší důkaz opravdu přelomové hry, když její prvky přebírají ostatní.
    • jo jasně, ono totiž nemohlo nikoho napadnout že se někam přijíždí autem, nebo přiléta, či přijíždí vlakem :D tudíž každej kdo to ve hře použije, kopíruje Half life :D:D:D:D
      • Robotron3
        Ano, Half-Life byl první. Každého může napadnout cokoli, ale někdo to prostě udělá jako první... A nejen filmový příjezd, ale i další filmové scripty přímo v enginu, padající výtah s vědátory, atd... V tom má Half-Life prim. Ale to přece každý ví ne? :)
        • ZvacA
          Že neslavíme svátky toho, kdo se jako vůbec první na této planetě úspěšně vytentoval. Naše potřeba je po něm již čistá kopírka. Ne, ne...divná filosofie kolego. :)
          • smejki
            schopnost se vytentit je základní a nezbytný přepoklad existence. tahle usazovací paralela se hrou by tedy byla spíše trefnější, kdyby někdo tvrdil, že hry po hře X kopírují polygonovou grafiku.

            skripty a lineární design jsou oproti tentění věcí (designérského) rozhodnutí, jak něco dělat. A v tom je Half-Life skutečně první. A áno, třeba CoD je rozvinutím tohoto konceptu, ať se to někomu líbí nebo ne.
          • ZvacA
            Robotron3

            Však jak říkám, ono " přebírání příjezdu u každé druhé FPS " a " přebírání ostatními " jen takový dojem zprvu vytváří - něco na způsob, že kdyby nebylo HL, tak bychom dneska seděli na stromech. Ale chápu, nebylo to nic ofensivního, jen připomínka toho, jak byl HL tím "prvním ", takže v pohodě... :)
          • Robotron3
            Half-Life byl přelom ve scriptovaných filmových scénách použitých realtime přímo ve hře. Každý kdo to hrál v době, co to vyšlo to ví. To neni nějaká maličkost, ale opravdový posun, který všichni hned začli napodobovat. To mě opravdu překvapuje, že tohle tu nikdo neví, nebo neuznává? Sem myslel, že to je základ herního vzdělání :)
            • Robotron3
              ZvacA: O hrách, které z Halfa vychází a nesahají mu po paty jsem vůbec nic nepsal, ani jsem nic takového nenaznačoval. Jen že Half přinesl výraznou inovaci v žánru fps. Sice se docela podivuju, že je tolik odpůrců prostého vyjádření, že někdo něco udělal jako první. Tohle ale já obdivuju. Netvrdim nic o tom, že je to nejlepší hra, obdivuju vývojáře a jejich hry, které ten výrazný krok udělají před ostatními a přinesou něco nového, dosud neviděného, z čeho se ostatní posléze inspirují.
            • ZvacA
              Jen výhoda původců - stavávají se z ních snáze legendy. :) Ale vážně, o kvalitách a debutovacích mechanismech HL a jeho revolučního větru v FPS osobně nepochybu a je třeba uznat, že je to i dneska vynikající hra, ovšem myšlenku že všechno od něj jsou již jeho " dětičky, které nedosáhly tatíkovi po paty ", jak by se dalo říct a jakým dojmem to tvrzení působí, odmítám - na jedno se nesmí zapomenout, že právě další tituly od '98 úspěšně rozšiřovaly koncept HL dál.
            • Robotron3
              Nomad: I když se to asi spoustě lidí nebude líbit, že se srovnává Half a COD, tak podle mě ano. Hlaf-Life přesně začal tenhle směr nascriptovaných koridorových stříleček a COD to dotáhl do vlastního subžánru. (první COD byla výborná hra podotýkám). Před ním to byly spíš hry vycházející z Dooma, kde se hodně bloudilo a hledalo po rozlehlejších úrovních.
            • Na herní historii expert nejsem. Má historie s FPS začíná s CoD1, ale podle toho, co píšeš se vývojáři CoD stali experty v tom, co začalo v HL1. Každá CoD hra už je v podstatě jedna velká naskriptovaná realtime filmová scéna. *1*
            • V HL urcite byli veci ktere byli zajimave a drive nevidene , ale nemyslim ze to je modla FPS , spis bych tenhle titul prisoudil Duke 3D nebo Doomu a z pozdejsich FPS asi Halo.
  • Half life 2 bylo pro mě obrovský zklamání
    mizerný lineární level desing
    hlavní postava - něco neviditelného levitujícího ve vzuchu s telekinetyckými schopnostmi
    a nešlo se toho víc
    dal jsem za ní tenkrát asi 1000kč a litoval toho *10*

    vzpomínám na Killzone na PS2, kterou jsem hral po HL2, to byla pro mnohem zábavnější hra
    • Killzone je bezduchá řežba.
      • Ale zároveň je to jedna z nejlepších FPS, válečných, arkádových, sci-fi stříleček s jednoznačně nejcharismatičtějšími nepřáteli co jsem ve hrách potkal
        • Vec nazoru...
    • Amylee.Anderson
      Jestli máš krabicovku, tak mi jí můžeš dát *1*
      • Já mám krabicovky HL2 dvě - jednu jako samotný HL2 uplně ten první co u nás vyšel a pak ještě Orange box. A HL1 mám dokonce 3x :-)) Amylee, ale rozdávat to nehodlám :-) Jinak HL2 je jednoznačně nejlepší hra, co sem hrál. Nedávno znovu rozehráno a dohráno a bavil jsem se skvěle.
    • Robotron3
      Killzone 1 zábava? Kdysi jsem to zkoušel, ještě než začly pořádně fpska na konzolích a to ovládání?... se nedalo hrát...
      • Mlč killzone je skvělá serie a s ovládáním není žadný problém. Ono se ale hnedka musí něco kritizovat že. Někdo pomluvil veliký Half Life a hned je za trolla, nebo fanouška CoDu.
        • Robotron3
          Hráls Killzone 1 na PS2? To je totiž něco zhola jiného, než jak vypadají FPSka na PS3 a x360. V době prvního Killzone tu byla sice řada pokusů s fps na konzolích ale zdaleka to ještě nebylo takové jako dnes. V té době se to špatné hrálo a podle mě, kdyby si to chtěl někdo zahrát zpětně? Vůbec by se přes pomalé, nepřesné ovládání nepřenesl.
          • NE to se přiznám, ale hraji Killzone 1 HD předělávku na PS3 a je to úplně v poho. A to jsem si myslel že hra co běží na 30 FPS se nedá hrát.
            Nevím jak moc to předělali, ale myslím že s ovládáním nic nedělali
            • Hmm asi to tak bude. Ono Killzone 1 HD je v poho, ale přece jen ovládání není taká slast jako u dvojky a trojky. Ono to na PS 2 musel být asi fakt dost opruz
            • Robotron3
              Tak já zase takhle konkrétně nevím, co to zapříčinilo. Taky to mohlo být samotným ovladačem, že nebyl tolik uzpůsobený na hraní fps, jako dnešní dualshocky 3? Nevím, ale rozhodně když jsem hrál první Killzone na PS2, tak to bylo hodně těžké si na to zvyknout, takřka na hranici, jestli to mám hrát vůbec dál. Je samozřejmě super, že Killzone HD se hraje výborně, a jinak proti Killzone fakt nic nemám ;)
            • Jenže v remaku přidali HD rozlišení a trochu poladili kolísání FPS. Ovládání nijak neupravovali (prej) a kritika většinou tehdy na K1 pomlouvala právě kolísající FPS. Tím chci říct že ovládání asi zůstalo pořád stejné a já sním problém nemám. S čím ale problém mám je sehnání PS2 takže si to asi nevyskouším.
            • Robotron3
              No samozřejmě, že remake Killzone 1 na PS3 je v poho. Vždyť to byl taky hlavní důvod, proč Killzone 1 udělat jako remake, protože na PS2 už je hodně vidět, jak se fpska na nových konzolích zdokonalila a nedá se srovnávat zážitek a komfort nové hry s tou starou původní. Kdybys měl někdy možnost zkusit si origo Killzone 1 tak si schválě chvilku zahraj, uvidíš...
  • Kdyz jsem si po letech poridil HL2 i s obema datadisky, bylo to pro me spis zklamani. Ve srovnani s hrama ktere jsou u me na spicce mi to uz tak nejak nic nerikalo. Ale problem je ze ja vetsinou FPS nehraju, hledam na hre neco vic nez jenom behani a strileni. Ja jsem videl v HL2 ten (pro me) nevyuzity potencial, kdy je na zacatku nacrtnuty vyborny svet a pak z toho vyleze jenom koridorova strilecka. S pribehem, zajimavymi napady a docela dobrou AI protivniku, ale jenom koridor s nemym troubou v hlavni roli. Jako FPS urcite na spicce (jinak bych to vubec nehral), ale ten svet ma na vic. HL3 uz asi vynecham.
  • Keyz
    Dobrý článek.Doufám,že bude více takových článků.
    • Přidávám se k pochvale, opravdu výborný článek, ze kterého jsem se dozvěděl i něco nového.
    • sleepless
      Bude
      • Keyz
        Super!

        Osobně bych rád viděl podobný článek o Stalkerovi.Tam se toho také dost měnilo a byli tam různé rošády.
        Také kdyby to bylo delší nezlobil bych se :) Jestli by ale bylo co psát.Zrovna u Stalkera si myslím,že ano.
        • Jo jo,stalker byla skvela herni serie.Skoda ze nedokazali splnit vse,co meli s tou hrou v planu.
          CoP se v mnoha ohledech k puvodni vizi priblizil a regulerni druhy dil mohl byt jeste mnohem lepsi diky zkusenostem z predchozich dilu.
          Skoda ,ze toho uz se nedockame.
          • Keyz
            Jo škoda.Pamatuji jak jsem čuměl na první obrázky.Dost mně to zaujalo.Pak se to protáhlo atd...
  • No tak, Valve. Neukazuj obrázky, videa, nedávej nám žádný informace ani bližší datum vydání. Jenom sakra řekni, že na Tom děláš!
    • to si fakt taký ignorant? http://www.youtube.com/watch?v=vNdqdb7z89g

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit