Přejít na výpis diskuzí

"Zlý , hodný, ošklivý"

ČTENÁŘSKÉ RECENZE 30.9.2013 6:14
6 příspěvků

Konečně po dlouhých šesti letech vyšla očekávaná hra, modla konzolových později i pc hráčů. Opět se vracíme do gangy prolezlého Los Santos, začátek hry si netradičně nezadá s filmy z konce 80 a začátku 90 let. Ostatně jako celá hra, která se nese právě v duchu Snažil jsem se být lepším člověkem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tilwaen
  Jacku, a Ty když si tu recenzi teď po sobě přečteš, tak těm větám rozumíš? *2*
 • Rád si čtu recenze uživatelů, ale musím ti říct, že tohle se číst prostě nedá. V půli článku jsem to zabalil, příště si to po sobě trochu lépe zkontroluj. Největší tragédií je interpunkce. Také mi přijde, že někde jsi záhadně vypustil slova, takže věta pak trošku postrádá smysl (...vyrostl kdesi na hranici mezi Kanadou což je...na hranici mezi Kanadou a čím?).
  Ale samozřejmě snaha se cení.
  • Thorar
   Kdo najde větu bez chyby? Já to vzdal po druhém odstavci. Nejen, že věty nedávají smysl, jsou utnuté uprostřed, ale i chybějící slova, gramatika, interpunkce. No, je to síla.
   • Jack1947
    Safra, to ja cekal ze , to bude konecne lepsi... ale beztak psani recenzi nevzdam ( gramatiku ) tu bych v mem pripade radsi nehodnotil moc, interpunkce taky moc ne.
    • Thorar
     Gramatiku vem čert, ale většina těch vět nedává smysl.
  • Jack1947
   Nevyvracim ze interpunkce je spatna a bohuzel lepsi nebude, vynechana slova jsou spise kvuli tomu ze jsem jaksi pozapomnel o co slo , jsem rad ze se snaha ceni a snazim se zlepsovat (myslim ze se mi to dari?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit