Přejít na výpis diskuzí

All X

HUDEBNÍ SKUPINA 23.3.2008 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jejich vystoupení z X factoru..

    ...najdete zde:
    http://www.youtube.com/watch? v=CxqWcwsOMz8
    pod názvem All X at X Factor
  • ještě jedna věc

    pls jako odpovězte tady (jo jemnuji se pusuproallx) *14*
  • All X jsou supr

    Ahojky nevíte jak se jmenuje ten kudrnatej? *14* pls pokud ano tak mi to pošlete poštou! *3*
    • Re: All X jsou supr

      ahoj ten kudrnatel se jmenuje Jakub Ulicnik vim to na 100%je to muj strejda!!!
    • Re: All X jsou supr

      Je to Kuba Uličník *1* *15*
  • Jsou to mistři

    Klucii mam vaše tričko i kartičku a můžu vám říct že nejen tričko,kartička je super ale vy všichni ste supet *14*
    Miluju vááás *14*
  • all x jsou nej

    All x jsou nej jen je škoda že nevyhrali,byla jsem na jejich vystoupeni a byla to pecka. All x jsou machři je to nej skupina na světě a ma rada ten jejich styl no prostě nepopsatelny kdo to nezařil nepoznal raj an azemi *14* *14* *14* *15* *15* *15* *1* *1*
  • Jsou the Best

    *14* *14* *14* *14* *14*
    uplne božíí *4* no škoda že nevyhrali *9* *9*
  • all x

    ste fakt suprozni byla sem na vas uz nekolikrat a pokazde to bylo super ale nejlepci to bylo kdyz ste byli v bv to byl zazitek teda *1* ste fakt dobry tak pokracujte v tom co delate protoze je to supeeeeer
  • X MIX

    Heey jako vždy ALL X nikdy nezklamou bylo to upa supr...ALL X 4EVER *14* *14* *14*
    • ALL X

      Kluci jsou nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • X MIX

    Včera to vystoupení X MIX, se vám moc povedlo. Byli jste nejlepší. Jsem na to koukala s otevřenou pusou, jako vždycky. Jsem nemohla z toho, jak tam začali tancovat a tleskat ti důchodci. Jste super.
  • All-X

    Ach jó, pište semka někdo. Je tu nuda. All-X jste super a moc se těším až vystoupíte s Evou a Vaškem, na nově. All-X X mix.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit