Přejít na výpis diskuzí

Anathema

HUDEBNÍ SKUPINA 20.4.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anethema

    Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeer, Ja jsem fanousek tehle bandy jiz dost dlouho. 99 % ze 100.
  • Anathema

    Anathema je nej.Má nádherné texty a celá je prostě dokonalá.
  • Anathema

    http://anathema.cz
    Doporucuju pro vsechny kdo ma rad rock, metal a Anathemu.
  • Anathema

    Anathema je dobrá kapela, ale nějak mě v její tvorbě začínají chybět kytary. Nejlepší album je "Eternity" *4*
    • Re: Anathema

      Já nevím, Enternity je dobrý, ale já mám nejradši The Silent Enigma, dokonce to bylo nazvaný jako Učebnice doomu *3*
  • ??

    Anathema je fakt bombová:-) Mám ráda jak nový, tak starý písničky, jsou skvělý. Sice netuším, o kom je jako o Vinnym řeč, možná o Vincentovi Cavanaghovi... Nevím. Já ho neobdivuju, protože ho neznám, pro mě je to jen zpěvák z Anathemy a dál ho neřeším;-)
  • Vinny

    Vinny se líbí snad všem.To je už fakt strašné.Stále sliším to jeho jméno.Není nic-moc.Takový lepší pruměr.No a to,že se holí je fakt nechutné.Vinny,doporučuji Ti:Už přestaň,jsi nechutný.
    • Re: Vinny

      Nevím co by měl Vincent přestat, jestli se holit, nebo hrát. Každopádně je to skvělý muzikant! *3*
      • Re: Re: Vinny

        to je pravda, neřešte malicherný prkotiny vhodný tak do bulváru, tady de o to že už pěkně dlouho dělají hudbu která je kvalitní a o něčem, ne jako ty sračky z rádií, oslovuje to naštěstí hodně lidí, ještě se všichni nevlníme na hip nebo hop. A jestli se někdo někde holí, nebo je chlupatej jak medvěd je jeho vec.
    • Re: Vinny

      Náhodou... Vinny je celkem pěknej chlap;-) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit