Přejít na výpis diskuzí

Anti Fitness Club

HUDEBNÍ SKUPINA 1.12.2008 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj boží

    jj oni jsou suprowá kapela nejlepší a ještě black vei brides oni 4ever
  • cute xD

    ___rawrRR pstě luXusní kapela_
    ___maj mazec songy :oDD
    -__a nemálo šukézní pstě dokonalost_awRrr
  • afc

    ty vole ty EMAŘI jsou k poseru jsou to pitomý emaři!!! a k tomu zpívají meďarsky!!! no to už jsou fakt k poseru pitomý emaři!!!!! *10* *10* *16*
    • Re: afc

      pche chtělo by to doplnit slovní zásobu ty omezenče... Jedna věta a furt opakuješ to samý, to mi dost řeklo o tvojí inteligenci. A nekritizuj něco, o čem houby víš. BTW... co je ti po tom, že zpívaj maďarsky, nikdo tě nenutí to poslouchat. A asi jako jak by jinak měli zpívat, když to jsou maďaři ty pako! češi taky často zpívaj česky a na čelo si kvůli tomu asi neťukáš což? *7* *16* *8*
    • Re: afc

      emaři nejsou blbý a je to aspon normalný styl *5* *5* *16* *16* *16* *16*
    • Re: afc

      ty vole máš problém?? asi jo že? a velkej bych řekla... a ty si co za styl hmm?? že tak moc nesnáším EMO...no? Jako seš fakt ko*ot ne? Se poser kvůli tomu že sou EMO a zpívají maďarsky.. češi zase zpívají česky no... takový problémy... si fakt trotl, tve... si myslíš, že všici musí zpívat anglicky ne? ty si takové pako hlůpé... nechápu fakt ne... jako proč ti to vadí? rasista? dement co má problémy s emo?? nebo je to něco proti Maďarsku? *16* *16* radši zalez
    • Re: afc

      mno thakze asi si ty k"poseru" akoze nemusis kritizovat tych coi sa ty nepacia....a co je na emo...mozno sa nam kvoli tomu nepacia....co ked sa nam paci ich chudba,styl obliekania...a oodobne...si myslis ze ked sem budes nieco takehoto pisat tak budes zaujimavi??tak to si vyhod z hlavy...si trapony s velky T
  • afc

    mno thakze ja madarsku hudbu poznam,a paci sa mi...podla mna...AFC su najlepsi,potom je no thanks a tak dalej...no thanx sa mi tiez pacia....mno ked mislis ze v tom klipe bola baba ktora mala oranzovo cierne vlasy,a padala tam voda....tak to viem co je.Tha skupinka sa vola-CS.I.F.O....a pesnicka sa vola Könny a semmiért,a musim povedat ze aj mne sa to paci.... *1*
  • afc

    mno tak ta blondinka viem ako sa vola,som zistila vola se ze:Zimanny Linda.A nie,bohuzial.Mno feka chodi s Tóth gabi...Maju aj nejhake spolocne foto,ale newiem,ale minule boli spolu aj vo viva life,takze je to asi vazne...A co sa tika tomiho,tak ten zevraj chodi s Lolou.Newiem ci poznas,ale spievala v Tiszta fejjel Projekte.A jej velice good a asi najpopularnejsia piesen je ne sztoj!Mno lola sa da,ved na madarskej vive je teraz s nou tyzden-Megallo.To je jaky paradny 1 hodinovy program.Tam je to nieco ako ze kazdy den ju tam 1 hodku spovedaju,a tam si co ju maju radi,a pridu tam thak si daju aj zahrat pesnicky.Mno boli tam uz aj Afc ci no thanx abo idiotside.
    • Re: afc

      tak to mě nic neříká... jak vypadá ta Lola?? to je ta blondýna?
      • Re: Re: afc

        nie,ta blondina nie...je to ta baba co ma vo vlasoch fialovi...momentalne blond melir...a ma v nose piercing...v Tiszta fejjel Projekte to ide takto-Mark,Tomi,Puskas Peti,Gaspar Laci,Toth Gabi,Refren,Mark,Tomi,Puskas Peti,Gaspar Laci,Lola,Refren,Potom ta blondina a refren....takze ona je tam najak...ale lola sa da...XD
        • Re: Re: Re: afc

          hej téda že se ti to chtělo vypisovat *4* ale dík aspoň už vím která to je... ono mě se ta písnička moc nelíbí tak sem si ten klip pustila asi jen 2x... *3* ty je všechny znáš? že víš jejich jména..
          • Re: Re: Re: Re: afc

            pesnicka sa mi tez nepaci...je tak od veci...XD ako maju styli...toth gabi je na trochu punk,lola je styl pop az punka,puskas peti je pop,az rock,gaspar laci je na pop az rock,a tomi je na emo...takze to mi nesedi a zabudla by som mark je na pop...a ta blondina newiem...Mno ja newiem ja ich poznam,...ja sa v nich trochu vyznam...ja ty z fleku vymenujem minimalne 30 madarskych ionterpretov...ja sa v tom vyzivam...XD
            • Re: Re: Re: Re: Re: afc

              já taky nějaký madarský interprety znám, ale málo kdo se mi líbí... to fakt jen AFC (nejlepší) a NoThanx... jinak nic moc... a viděla sem takový klip kde byla taková drsná holka s oranžovo-černýma vlasama... vypadala docela dobře (ale taky tom klipu "padala voda" a s mokrýma vlasama zase nevypadala moc hezky) jinak písnička nevím, nějak si ju nepamatuju *7* *9*
  • afc

    mno,ja mam rada taketo projekty kde sa najdu nejake spevacke hviezdy a urobia nejaky singel.Mno ja na ich myspace nechodim,ja chodim skor po madarskych strankach kde sa o nich nieco podozvedam,samozrejme ze si to musim prelozit...XDMno susedim s madarmi,ale moja maam ich neznasa,ale ja sa tam raz pojdem pozret...a urco na ichj koncert..XDinak ten project kde tomi vypada tak bohovo mno ten-Tiszta fejjel poject.Tak som nenasla jak sa to prelozi,viem ze Tiszta znamena cisty,ale co znamena fejjel tak to newiem... *10* ,ale nemvadi...XD
    • Re: afc

      chodíš někdy na svůj profil tady na lidech?? že by jsme si mohli psat tam a nejen o AFC... *3*
      • Re: Re: afc

        mno niekedy,ale nie moc casto...ale ked ces,tak tam mozme kecat
        • Re: Re: Re: afc

          jak si překládáš maďarský slovíčka do slovenských?? máš nějakou stránku? já sem jednou našla česko-maďarský slovníček někde na netě, ale už nevím kde ... *7* Docela hodně by mě zajímalo o čem AFC zpívají....
          • Re: Re: Re: Re: afc

            mno thak to je toho,na stranke slovnik.sk,ale nie su tam niektore slovicka,ale da sa to celkom.A ty vies s kym chodi feka???a s kym udajne chodi tomi???
            • Re: Re: Re: Re: Re: afc

              óóóó tak to je pro mě novinka *8* dalo se to ale čekat, přece už jim je kolem 24 roků... tomi by mohl třeba s gabi z A stáb nebo s tou blondýnou.. hihi..
  • afc

    suhlasim,madari sa nacisto zblaznili ze afc na 31???Ze prva je katy perry,a potom su jonas brother,ci fall out boy,a je tam aj lola a podobne.Mno klesly a poriadne,ale sak uvidime jako nabuduci tyzden bude,ci povstanu,alebo ete klesnu.No rozpad,ako dobre rozpad nemusi.Co pozeram,tak v poslednej dobe chodi tomi na vseliake madarske akcie,sam kapela niklde.Na vivu life bol napoosledi, sam.Minule tam feka-sam,takze newiem.Mno a text by sa mi zisiel,lebo je lachsie prekladat z aj do sj,a nie z madarcini.Mno minule aspon ze boli spolu na vive cela sklupina po silvestri,a tam som si vsymla ze peti mal tetovanie,tak neiwim ci mal,alebo nie,mal ho tusim na pravej ruke,jak ma feka tak on mal presne tam.Mno len on mal inaksie,ale moc nebolo ukazovene,viacej zaberov bolo na tomiho.
    • Re: afc

      tak treba na ty různy akce pozvou vzdycky jen Tomiho... . A kdyz prijde jen Tomi tak to pak nemůzou hrat, ne? Mozna ze kdyz nebudou hrat nejakou skladbu tak ten zbytek ani nechodi.... *7*
      • Re: Re: afc

        mno to je celkom dobre myslenie,mno to je jedno.Ale pozri si tie 2 new videa.Tomi zase hostoval-A stáb(teda myslim) a este nejaky project.Ale mne sa najviac lubi a stáb-ten klip nemma chybu ako tam mark a tomi nahanaju slepicu,ja nemozem,aelbo jak zpadne makrovi dole lopta...prosto cecina XD
        • Re: Re: Re: afc

          hej to je drsné to video od A stáb *1* Oni byli v Austálii? že tam byla ta koala.. a ty žijí v Austálii... . To druhý... taková divná písnička.... ale Tomi tam vipadá hodně dobře *14*
          • Re: Re: Re: Re: afc

            a stáb to som nemohla ked som videla,mno vypadalo to na australiu.Mne sa tam pacilo jak tomi a mark nahanali tu slepicu,alebo ked ho mark zahrabal do piesku.Mno a to druhe to je nejaky project,ale neviem na co,pozrem to,a apisem ty.Mno a tomi je tam fakt nadherny.Mno ,a nevies kdo tam vsetko je???no myslim v tom a stáb,lebo b¨viem ze je tam tomi *14* a mark,a jedna baba by mala byt gabi thóth ci ako sa to vola,a ta posledna newies ako sa vola???
            • Re: Re: Re: Re: Re: afc

              tak to nevim, já nevim skoro nic XDD často chodím na jejich myspace jestli se tam neobjevilo něco new ale moc se tam nevyznám *7* ... máš výhodu že si ze slovenska sousedíte s maďarskem...
  • afc

    mno tak to som ja,ale akoze mam rada aj cinema bizare,ale moc ich nemusim,ale najviac mam rada afc a linkin park.Tich milujem.A vcera bol aj tomi z afc v studiu madarskej vivi a predstavoval tam najnovsi singel aj z videokliopom,to je nejake madarske spojenie teraz newiem ako sa to vola,ale bol tam zlaty.Mno a ake madarske skupiny este poznas?
    • Re: afc

      Další ... No Thanx jsou docela good *1*. Viděla jsi (slyšela) Miért hazudom v angličtině? Dyžtak je to video i tady jmenuje se Why do i lie... tak si ho pusť *15*
      • Re: Re: afc

        tak to je haluz(cecina)tak to som nepocula,ale je to hakt cool.A pocula si spievat tomiho nazivo??????inak spieva(myslim v dobrom) a tu sow co rovbia aj s petim,na niektorych koncertoch.A uz som pocula aj v ich podani nieco ako umbrella(rihana) ci pesnicku dance dance(fob-fall out boy)a to inak spieva,to je fakt pecka.Mozem sema j nejake tie vydea prihodit.A no thanx ze bon jovi-it´s my life.To som nemohla! *1* *1* hhh XD
        • Re: Re: Re: afc

          na živo sem je ještě neslyšela ale určitě si je někdy pustím na nějakým videu
          • Re: Re: Re: Re: afc

            tak to by som ty odporucila,tomi spieva nazivo fakt uzasne.Ale dnes isla na madarskej vive hidparada ze-viva chart show.Ja nemam slov co ty madari stvaraju,predtym boli afc na 3,minuli tyzden na 16,a terraz su na 31 mieste.Poviem newiem co sa s nimi deje.A newies ci peti mal tetovanie?????a ci skupine nehrozi rozpad??????Mno vies,tomi v poslednej dobe chodi vsade,ale s chalanmi ani moc nie,tak newiem.A nemas text k who do i lie???? *7* *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: afc

              ti maďaři se po*** ne? dík za informace... nechápu jak někdo tak dobrej jako AFC může tak moc klesat.... no to je hrůza *10* . Peti tetování.... nevim, nevšimla sem si že by nějaký měl. Rozpad? tak to ne, každá kapela má někdy problémy ale rozpad myslim nehrozí, pořád patří mezi ty lepší skupiny v maďarsku.. no ne? Jak to myslíš že Tomi všude chodí a zbytek ne? Text nemám
      • Re: Re: afc

        no thanx poznama su celkom good.potom ja poznam aj C.S.I.F.O. potom hologans,holywodoo,jash a jutta,jenny,sp,..prosto mnoho,nie,idem si ho hned vypocut
  • mp3

    pokud chce někdo jejich písničky Miért hazudom, Tobbet ersz nebo Még vár ránk ez a föld, tak mi může napsat na mail a já mu je klidně pošlu - pokud to půjde, protože to někdy zlobí (mám ještě pár jiných, ale na ty zmiňovaný mají aji klip a jsou nejlepší, ale pokud by někdo chtěl i ty jiný tak je taky klidně pošlu)
  • afc

    mno pridam sem ju zachvilku,a tiez miki mi tam az tak moc nesedi,ale su dobra kapela v jakej su zostave.Mno ja ked som uvidela feka v uz spominanej Miért hazudom,tak som nejak napodobne reagovala,a zacala som sa na celi dom smiat,nastastie nikto nebl doma XD.Ale ked som uvidela petiho s ciernimi vlasmi tak som skoro odpadl.Videla som ho uplne prvi raz v Többet érsz,a tam vies ake mal vlasy...No a potom ze cierne,vyzeralo to trosku zvlasne ehmmm....A
    • Re: afc

      dneska sem taky něco našla a přidala sem aji odkaz na jejich ofic. tak doufám, že se mi to uloží. A k singlům sem přidala text *15* *15* *15*, našla sem je na jejich myspace *4*
      • Re: Re: afc

        cem sa ta opytat,urcite si veronika ked mas taky nick.Mno to sa nechcem opytat,asi znahodu nemas madarsku vivu???? *7* *7*
        vrta mi to hlavou lebo ako si pisala tak si ich videla na music maxe.Mjno lebo dnes len tak nahodou som prepla na tu madarsku vivu,a akurat som s nimi stihla rozhpovor aj videoklipi!Bola to fakt haluz ich vidiet na vive v studiu,ale aj som sa tesila,asi si to newidela,ze???
        • Re: Re: Re: afc

          nemám bohužel... maďarských hudebních stanic máme dost ale vivu ne
          • Re: Re: Re: Re: afc

            my ano,mame aj madarsku vivu a su tam take hidparadi ako download chart,ci viva chart show.Tak tam su afc.V download chart boli na 2,a su na 4 s pesnickou Többet érsz.A vo viva chart show boli na 3 a su na 16.A tam su s pesnickou Miért hazudom.Mno ale neska isla aj spolocna pesnicka.A tam bol aj tomi.Moc tam bol pekny,a ake skupiny okrem afc pocuvas,ci uz madarkse alebo ake???
            • Re: Re: Re: Re: Re: afc

              úplně nejvíc ráda mám Cinema Bizarre, taky se mi líbí Panik a Miyavi je fantastickej a hodně poslouchám Linkin Park ... jinak poslouchám skoro všechno... . Já se tě ptat nebudu... přečetla sem si to na tvým profilu tady na lidech *3*
      • Re: Re: afc

        ja som nasla dalsu stranku jako je nieco ze supermusic,ale po madarski a neni to tam prekladane,ale to si prelozit viem!!XDMno ja sem mozno pridam fotky,lebo som neska hladala,a tu co som sem pridala s tym psom ja nemozem,je strasne haluzna!ale ten hafan je zlaty!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit