Přejít na výpis diskuzí

Perseus

HUDEBNÍ SKUPINA 4.2.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, po dlouhé době jsem slyšel velmi dobrou moravskou hudbu. Krkavčí věže?Super zážitek!!!
  • at se jim daří

    mirka spilku znam již nekolik let pamatuju si ho ještě u skramasaxu. každy zpiva jak umi spilka je u mne borec to muj nazor čau vlastik z polkovic
  • Calibos M.S.

    Omlouvám se. To nebyl pan Spilka. To byl ten nový u Calibos. Pan Spilka zpívá dobře. Tak ať se vše podaří. *8*
  • Hodnocení

    Calibos MS jsem viděl a slyšel. Kapela dobrá, vyjímku bych udělal jen u pana Spiky. Horší mečení jsem neslyšel. Člověk by měl být alespoň trochu uznalý ale takový výkon mně doslova zamrazil. To je uražka zbytku kapely. Bohužel.
    • Re: Hodnocení

      Pepo. Kam jsi dal uši? Spilka je jeden z nejlepších zpěváků tohoto státu. Teď má i dobrou kapelu.
      • Re: Re: Hodnocení

        No tak to je na tom ČR špatně!!
        • Re: Re: Re: Hodnocení

          To jo když tady žijou takový zmr.. jako seš ty. Pepo. *13*
          • Re: Re: Re: Re: Hodnocení

            Zmrd je tvůj fotr, když zplodil takové stupidní hovado. Mám uši a slyším mečet kozla. Když se ti to líbí, tvůj problém. Nemusím ale jako osel hýkat se stádem debile.
  • Tomáš+Sin City

    Nejdřív si přečtěte příspěvky v diskuzích a pak teprve pište *16* Nikdo nikoho nekopíruje *5*
  • Proč kopírujete Calibos

    Proč kopírujete nějakou kapelu? To nemáte dost vlastních nápadů? *13*
    • Ale ale

      Název Calibos jsem kdysi vymyslel, pro kapelu hodně udělal a podílel se na tvorbě texty a někdy i hudbou. Především však zpěvem. Rovněž prosazováním kapely na podia. S Markem jsme se domluvili tak jak on chtěl. Vzhledem k podílu Bubeníka a mého v písničkách rozhodně nekopírujem. Kromně 5 písniček stejně hrajem svojí tvorbu. Tak přemýšlej. *13*
    • Re: Proč kopírujete Calibos

      Ahoj Sin City.
      Nikdo nikoho nekopíruje! Na vysvětleno: Z kapely Calibos loni odešel Mirek Spilka s Bobem Vémolou. Posléze se Mirek domluvil s Markem Andrejším ( který dále pokračuje v činnosti se skupinou Calibos ) na skladbách, které bude hrát jedna, či druhá grupa. Nové skladby se tvoří a nápadů je dost a dost. Chce to chvilku času. Sleduj oficiální stránky www.miroslavspilka.cz, kde se určitě dozvíš víc. Můžeš se přijít podívat 12.4. na koncert do Arxu v Olomouci ať poznáš na vlastní kůži, uši a hrdlo. Měj se krásně. Ahoj. *3*
      • Re: Re: Proč kopírujete Calibos

        Tak toto je příklad jak se to nemá dělat *5*
  • Ahoj

    Ahoj a ať se vám tu líbí. Mirek. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit