Přejít na výpis diskuzí

Die Happy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://cfake.com/picture?libelle=marta+jandov%C3%A1&x=10&y=10&nid=&cat=
  • milujuu:-*

    Boží skupina!!! Podle mě jedna z njelepších co vůbec existují.. *1* *3* *14*
  • Red Box

    Tak sem na oficiální Myspace Die Happy, poslouchala Red Box. A je to skvělá hudba!!! *1*

    www.fan-diehappy.blog.cz
  • Máte rádi Die Happy

    Jestli máte rádi DH tak se určitě podívejte na www.fan-diehappy.blog.cz :)
  • nový cd :)

    už se strašně moc moc těším na 24.září :-D až vyjde nové cedečko die happy Red Box :-D
    • Re: nový cd :)

      24. září vyjde v německu, těžko říct jestli tak výjde i u nás.. Každopádně se na něj moc těšim!!
  • bez kometaře

    ty vole nic horšího jsem neviděl a neslyšel!!!!!!! Sestra je žere a mně to sere jak to jede do kola a znam všechny texty BIg big trouble no ty vole nebudu komentovat!!!! Hip Hop nej!!
    • Re: bez kometaře

      Fuuuuj.. *1* *13* *1* jako.. Co tady děláš? Ve fanklubu Die happy?Nesekl ses trošku? Tady se žádný hip hop nevede. *1* *5* *15* *9*
    • Re: bez kometaře

      A facku třeba nechceš? *9* Die Happy jsou nej, aspoň nejsou nároční jako ti Black eyed peas! A Marta, narozdíl od Fergie, umí zpívat *15*
      • Re: Re: bez kometaře

        No nemyslim si že by Fergie neuměla zpívat, ale Die Happy jsou opravdu dobrá skupina. Marta zpívá úžasně... FUCKING Hip Hop *1*
        • Re: Re: Re: bez kometaře

          Ten Pája je můj brácha, tak mám pocit, že mu můžu říkat co chci *15*
  • Happýci

    *16* *16* *16* *16*
  • Super

    Die Happy? Upe nejlepší .. Sice byli založeni, když mě bylo -3, ale neva, prostě nejlepší. U písničky Whatever mam slzy v očích, ten text, tak hezky procítěné, prostě skvělé, nemám slov .. *14*
    • Re: Super

      Né asi! *14* Upe nej!! *14* Milovat je! *14* *14* *1*
    • Re: Super

      Jasan Die Happy jsou neeeej!!!! *14*
      • Re: Re: Super

        Nej *14* *14* *14*
  • Koncerty

    Ahoj! Nevíte někdo jestli někdy v současné době budou vystupovat Die Happy u nás v ČR?
    • Re: Koncerty

      Ahoj!!!! Budou mít koncert 15.4 v Brnu a 18.4 v Praze a potom v létě nejaký festivaly :-)
      • Re: Re: Koncerty

        Hrozně moc dík. Prosím tě nemohl/a bys mně sem napsat stránky na kterých sis to zjistil/a? Díky moc!
        • Re: Re: Re: Koncerty

          ofic stránky www.diehappy.de
  • die

    jakej hrajou žárn?..shit-rock
    • Re: die

      zpívaj pop-rock !
      • Re: Re: die

        Prosim? Kde bereš tuto iluzy? *15* Je to rock jak vyšitej, kde bereš ten pop? *15*
        • Re: Re: Re: die

          Rock jak vyšitej ?? Die Happy jsou Pop- Rock. Die Happy 4ever *15*
    • Re: die

      Hmm!!To není směšný!!...VOLE... *9* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit