Přejít na výpis diskuzí

Dir En Grey

HUDEBNÍ SKUPINA 29.10.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dir En Grey

    skvělá kapela, miluju jejich novější styl. když se kouknete na koncert z roku 2005 a 2010, je to naprostej rozdíl. jsou stokrát tvrdší než kdy dřív a nová verze songu ZAN je fantastická, přitvrdili a to je super. už se nemůžu dočkat novýho alba, doufám že to bude pokračování singlu Hageshisa To Kono Mune No Naka De Karamitsuita Shakunetsu No Yami/ZAN *3*
  • DIR EN GREY

    DIR EN GREY FOREVER!!!!! A TEN KONCERT V PRAZE BYL VÁŽNĚ MEGA MEGA MEGA MEGA....ÚŽASNEJ!!! JÁ TO VÍM PÁČ SEM TAM BYLA!!!!!!!!!!!!!!!! PROSTĚ SOU TO CHLAPI JAK MAJ BEJT!!!!!!!!!!!!!!A MAJ SRDCE NA PRAVÝM MÍSTĚ!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE THEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* DIR EN GREY FOREVER IN MY HEART!!!!!!!!!!! KYO,KAORU,TOSHIYA,SHINYA A DIE FORERVER IN MY HEART!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • ženy

    Ježiši ted' jsem si všiml "kytaristka" oni jsou to holky, sakra a mě připadaly jako chlapi.
    • Re: ženy

      však to jsou kluci, to si asi s někým pleteš jsou to kluci *13*
  • Dir

    A proč by je sem nepustily to mají prasečí chřipku či co. Nechápu co tím chtěl autor říci. Nehledě na to že už netrpělivě vyhlížím datum 23.6.2009 a jejich koncert v Praze.
  • Die a Kaoru nejsou zeny

    Soude podle slova "kytariska" uziteho v popisu kapely - Kaoru a Die nejsou zeny.
    • Re: Die a Kaoru nejsou zeny

      a Toshiya je basskytaristka *1* Hustý, že to tak dlouho tajili XD Na to, že to jsou ženský vypadaj jako krásný chlapy *1* *1* *1*
      • Re: Re: Die a Kaoru nejsou zeny

        ...a Shinya - clenka kapely Dir en grey. Bylo pro mne opravdu ponizujici a srdce lamajici zjistit,ze mne cela leta ty holky tak obelhalvaly.Ja tym devcatum tak verila! *13*
        • Re: Re: Re: Die a Kaoru nejsou zeny

          hmm... u Shinyi je jenom bicí... asi ho chudáka někdo nedokázal identifikovat *1* Fakt by mě docela zajímalo, jestli z nich někdo udělal ženský jenom ze srandy nebo jestli to ten někdo myslel fakt vážně XD jestli jo, tak bych ráda věděla, jak na to přišel XDDD ale moc mě to teda nepřekvapuje XD
          • Re: Re: Re: Re: Die a Kaoru nejsou zeny

            Tady je ta clenka Shinya:

            http://www.osobnosti.cz/ terachi-shinya.php

            Ja asi nechci vedet duvod ani pohnoutky,jedno i druhe se mi zda dosti desivy.Jo,ted,kdyz uz davno nejsou visual a podle me skromne minky vypadaji zcela jednoznacne jako muzi,tak mne ty -ka koncovky prekvapily opravdu hodne a nemile. Vcelku ale,kdyz vezmu z uvahu celu uroven toho clanku...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Die a Kaoru nejsou zeny

              XD No pravda,já myslim, že úreveň všech článků tady je dost pochybná XD
              Jako ono je to docela překvapující, když jsem to viděla, myslela jsem, že je to omyl, ale když to bylo u všech už je to dost divný. Právě kdyby to byly ještě ty jejich starý časy, tak se dá pochopit, že ten kdo to nezná, jim přisoudí špatné pohlaví XD Ale musím říct, že mě to taky hodně štve, když z nich někdo dělá holky :(
  • Diru v Praze..?! XD

    Už se nemůžu dočkat na třiadvacátej červen xD Diru v Praze.. můj bože... xDDD Taková životní příležitost se neopakuje dvakrát ;o))
    • Re: Diru v Praze..?! XD

      jo souhlasím...taky se moc těším.... už aby to bylo xD
  • Vítězství

    Sice trochu víc pozdě ale stejně *4* tááákže... Dir en grey byli nominovanýs Dozing Green na MTV2 na "Best Metal Video 2008" a samozřejmě, že vyhráli *15* *15* *15* *15* více tu: http://headbangersblog.mtv.com/2008/12/19/headbangers-viewers-hbb-blog-pick-best%20-videos-of-2008/
  • Dir en Grey

    Kdyby mi před rokem někdo řekl, že budu jednou poslouchat japonský kapely, vysměju se mu do xychtu. Dneska mam ale upee jiney názor! Manga & Anime jsou upee bezvadný styly! *14* *14*
    • Re: Dir en Grey

      A anime a manga, prosim pekne, souvisi s j-rockem JAK?
      • Re: Re: Dir en Grey

        Japonské rockové kapely běžně propagují své písně pomocí openingu a endingu v anime tak z hlavy mě napadají např: Blood Stain Child, Night Hawks, Nightmare, Menoral a další. Až budeš mít nakoukáno tak jako já a nejen nějakýho pitomího Naruta tak to poznáš *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit