Přejít na výpis diskuzí

Disturbed

HUDEBNÍ SKUPINA 8.4.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asylum

    poslouchal jsem ukázky z toho nového alba a říkám že dan donegan táhne na jednoho z nejlepších kytaristů... už to neni nu-metal ale spíš myslím heavy (moc se v tom nevyznám:)
  • Oprava

    Opravil jsem trošku popis :)
  • nové album

    nevíte někdo kdy má vyjít to nové album?
  • Disturbed

    Kurňa kdybych neviděl ten film transformers a nemrkl se na soundtrack tak takou supr kapelu vůbec neznám *5*
  • Dalsi Fanousek Disturbed

    Ja jsem fanousek Disturbed jak jsem videl Transformers. U mne tak 85 % zo 100. Kroch
  • jak jsem se k nim dostal..

    K ttéto super kapele jsem se dostal přes film TRANSFORMERS, kde speciálně pro tento film nazpívali skvělý song This Moment.

    jejich styl se mi líbí, ale mohli by přitvrdit ;)

    *4*

    případné odpovdi na muj přispěvek směřujte na mail!!! *5*
  • novej fanclub web

    Dělám na novým webu ... www.disturbed-fanclub.xf.cz ještě není úplně celej, ale myslím že DISTURED fanoušků je dost na to aby se uchytil
    • Re: novej fanclub web

      Bohužel, při odesílání mailu na tebe, mi to vrátilo, že mail neexistuje. *10* *9*

      takže se na mě prosím obrať na icq (237-713-719) abych to s tebou probral.

      Díky

      *3*
    • Re: novej fanclub web

      Chlape, nic proti, ale ten web je celkem nic moc... *9* *9*

      přemýšlel jsem o pořádném fan-clubu v česku, kdybys chtěl, mohli bychom to udělat ve velkém stylu - tzn. žádný wz ani ic.cz, ale pořádnej hosting a doména -> http://www.disturbed.cz/ .
      navíc obsahově to není také zrovna žádná sláva, o grafice ani nemluvím, asi si řekneš, mě se to kritizuje cizí práce, ale sám se v tom pohybuju, ber to jen jako přátelskou radu ;)

      pro tebe a pro všechny, kteří by o to měli zájem (fan club) tak napište na MAIL, díky.

      zatím, DISTURBED 4EVER
      *16*
  • DISTURBED live v Roxy 23.6.2009

    Koncert bude od 28.1. v předprodeji za 594,- Kč. http://www.ticketstream.cz/pls/czec h/dls.dls_by_event_tr?event_id=2993 6&code=TICKET&language=2
  • technicky vzato

    kazdopadne dobra hudba, dobry riffy, vynikajici bubenik, nicmene mi to dost pripomina Linkin Park striknuty System Of A Down. posledni deska ma dobre naslapnuto, jen aby hosi nedopadli jako napr. Moonspell nebo Funeral For A Friend nebo mi drivejsi oblibenci Korn.....uberou distortion, pridaji mile melodie, aby to poslouchalo co nejvic lidi a dalo se to pustit na Evrope 2.....
  • Disturbed

    Fááááááááákt úpe supeeer hudba... *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit