Přejít na výpis diskuzí

D'NASH

HUDEBNÍ SKUPINA 28.5.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D'nash

    nejlepší skupina na světě..hrozně závidím těm kteří se s nima setkali...já bych dala všechno za to abych je mohla aspoň jednou v životě vidět na vlastní oči:'(..ale smůla no..pochybuju že by někdy přijeli do Česka:D..a nebo že bych se já dostala do Španělska..ale jako nvm mno..:D..sou prostě best..a ty tance a jak sou vždycky sladění tím oblečením..prostě nej na světě..Mikel je nejlepčejší a nejkrásnéjší... *14*
  • láska

    mikel javi a basty už jsou zadaní chodíme s nimi už půl roku. a strašně se milujeme. jen chudák ony je pořád volný. neváhejte. *14* *3* *3* *14*
  • Stranky D'Nash

    Mrknete na www.dnash.blog.cz
  • d´nash

    mooooc moc dobrá skupina...:) závidím těm, kdo se s nima setkali...:( vím, že se zvávidět nemá, ale tady u těch to prostě nejde:D♥MIKELITKO♥:D prostě sou nejlepčí... *14* *1*
    • Re: d´nash

      *14* ahojky to mas pravdu ze to moc dobra skupina,bydlim ve Spanelsku a mam hodne fotek a pisnicek od nich.jsou moc krasny.akorat Oni od nich odesel,presel do jine skupiny,tak ze,zustali jen MIKEL,Javi Basty.Je to skoda ale,kluci jedou dal,maji krasne pisnicky. *4*
  • víc

    VÍC O d´NASH NA WWW.MKR.BLOG.CZ *3* *5*
  • d´nash

    je to nejlepší skupina na světě... jsou krásnííí ty jejich pohyby, písničky a oblečení no mazéééc...... *14* *14* *14*

    *3* *14* *3*
  • jgh

    Neznám tagše smóóla... *3*
    • Re: jgh

      Jsou njelepší ;) *3* maj moc hezký singly. mám jejich CDčko - Capaz de Todo - Misioón Eurovión *14* super ;) fantastico grupo *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: jgh

        Naprosto souhlasíím *3* *14*
        • Re: Re: Re: jgh

          I love JAVI..... And little love Mikel :)
          *1* (Mikelův úsměvo škleb :D)

          Javi má naprosto úžasnej úsměv. a prostě je boží *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit