Přejít na výpis diskuzí

E-Type

HUDEBNÍ SKUPINA 6.8.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsme daleko od pravdy,jak jsem tuhle psal,ze by mohl E-type přijet do Prahy,já byl teď 20 března na 90 s no limits v Karlínském fóru,kde vystoupili 2 Unlimited ,Twenty 4 seven Hadaway a další,bylo to super a příští rok má být pokračování,navíc jsem koukal,ze E-Type,taky vystupuje společně s 2 unlimitet,Hadaway,Scooter,Rednex,Solid Base a pod, v těch Back to the 90 i s kapelma,se kterýma nemá nic společného,takže,by třeba mohl přijet i dp Prahy,na tuhle akci co se bude konat,uvidíme.
  • e-type spevacka

    Neviete niekto poradit,ako sa vola spevacka,alebo co to vlastne ona je?Prosim piste mi na mail,vdaka vam
    • *16* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Nový singl Back2Life

    http://e-type.fanglobe.com/?sid=art icle&pid=read&id=14897&bfs=1
    • Re: Nový singl Back2Life

      Snad to bude jen ten singl a ostatní písničky od něj budou zas jako dřív se zpěvačkou.
    • Re: Nový singl Back2Life

      Ahoj na youtubíčku jsem slyšel nový singl od E-type Back 2 Life,no mohu říct,byl jsem trochu zklamanej,uplnně jiný styl než hrál dřív,jestli bude celé nové album takové,tak budu zklamanej,mne se od něj líbí styl který hrál dřív Life,Africa,Paradise a True Believer,tohle je už něco jiného.
  • E-type

    Jestli si nekdo chcete stahnout nejakej text pisnicce od E-type,tak si skopirujte tenhle odkaz: http://mp3s.nadruhou.net/index.php? stranka=texty


    zdarec Tom007 *1*
  • nej

    to je fakt bezva zpevak.Nejvic se mi libi pisnicky Line of Fire a Africa *5*
    • Re: nej

      Line of Fire,to je z posledního nejpovedenějšího alba Eurotopia,jen je škoda,že se např na rádiu Evropa 2 E-Type vůbec nehraje,co poslouchám,tak nikde,já si pamatuji polovinu devadesátých let,E-Type se hrál všude na rádiých na Diskotékách,cd se tu daly sehnat,teď už sem ani ta cd nechodí a vůbec ho u nás pomalu ani neznají,to by bylo něco,kdy by k nám E-Type přijel na koncert do Prahy Sazca Areny a měl tu koncert,ale o tom dost pochybuji,co jsem koukal na Youtube,tak má koncertů hodně ve Švédsku,Finsku a pod,jenže k nám se mu nevyplatí jet,protože tu nemá dostatek fanoušků.
      • Re: Re: nej

        Zdeňku, můžu to Martinovi napsat, aby přijel, ale asi je to zbytečné, pokud vím, nikdy tu nebyl a jezdí hlavně po Skandinávii. Na druhou stranu ale na pozvání a pokud to někdo zaplatí, jede kamkoli, třeba loni byl ve Španělsku. Ale to by nás asi vyšlo hodně draho *1*

        Ještě poznámka - Line of Fire není z Eurotopie, ale je to samostatný singl s The Poodles, byla to soutěžní písnička v loňském Melodifestivalen. *3*
        • Re: Re: Re: nej

          Jen tak na zkoušku mu to zkus napsat,mne by zajímal jeho názor a sice to není jeho věc,když tak se mu zmiň o tom,že se tu jeho dvě poslední alba vůbec neprodávali,co na to řekne,nevím jestli by u nás zaplnil celou halu,bohužel o jeho polularitě u nás se může mluvit jen v minulém čase,on se sice věnuje i Rockové hudbě,ale převážně Eurodance,právě to co je u nás mrtvým stylem hudby,u nás dnes frčí to RnB,takovou hudbu by určitě nedělal,já to taky neposlouchám.
        • Re: Re: Re: nej

          Já vím,spletl jsem si to z jiným hitem z
          Eurotopie,vyšel samostatně.
  • E-Type nej kapela

    Ahoj já jen,že v Discographyy chybý alba Loud Pipes Save Lives 2004,Eurotopia 2007 a singly "Paradise,Camila,Olympia"2004 a True Believer 2007.
  • ...

    nevie niekto ako sa vola ta baba ktora spievala v klipe life pls napiste
    *4*
    • Re: ...

      Dilnarin "Dee" Demirbag, pokud myslíš tu z videa, ale už s ním teď nezpívá. Tedy ona nezpívala nikdy, byl to playback, nazpívala to Nana Hedin.

      http://www.deesite.nl/
  • E-Type nej kapela

    http://youtube.com/watch?v=acqqssVw ivw Tohle je dobrá písnička od E-Type,poslechni si jí.
  • E-Type nej kapela

    Je škoda,že jsem nikdo nechodí,při tom E-Type byl tehdy hodně u nás populární a hrál se všude na rádiích,škoda,že je u nás už vlastně cizí,jako by ho nikdo neznal,jen fandové,koukni se na www.E-type.se,tam je toho o něm mnoho.
  • E-Type nej kapela

    To jejich druhé album The Explorer 1996,to bylo takové trochu Rockovější,ale jedinné to druhé mi připadalo nějak nejslabší,ale jinak to první Made In Seveden bylo super,pak se mi od něj líbyly skladby jako Champione a Olympia,on vydává alba jednou za tři roky,už to delší dobu pozoruji,ale na tom posledním,jsou vlastně všechny skladby taneční,to je snad poprvé,protože u těch předešlých byly i takové stylovější v Rege nebo ploužáky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit