Přejít na výpis diskuzí

HammerFall

HUDEBNÍ SKUPINA 20.9.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prodam plakat

    prodam pekny novy plakat skupiny Hammerfall,foto poslu mejlem.
    • Re: prodam plakat

      Zdarec ... Měl bych o ten plakát zájem ...
      Pokud by to šlo, tak nabízím výměnu ...
      Mám doma plakát: Within Temptation, Kataklysm, 2x Lordi, 2x AC/DC, Sabaton, Nightwish s Tarjou i Anette, BFMV, Imortal, U.D.O
      Pokud by si nechtěl výměnu, tak mi napiš kolik bys za ten plakát chtěl !!!
      Díky za odpov+ď ... Mates
  • Hammerfall v Plzni

    Hammerfall zahraje letos na Metalfestu v Plzni.Myslím,že se máme na co těšit...
  • Amazing banda

    Byl jsem na ně loni ve Zlíně a byla to bomba.Byli tam jako headlineři s laser šou.Předjezdce jim dělali Sabaton a Bloodbound.Bylo to amazing,beautiful,prostě šupa !!!
    • Re: Amazing banda

      ... my jsme je před x lety dělali v Polné u Havl. Brodu a bomba. Ještě větší ale byla, když nám přijeli přímo do Brodu zahrát Stratovarius.... s Timem se přes jeho přítelkyni Dominiku známe leta...dalo to práci, peněz jak šlupek, ale klaplo to. Prostě zatím mino dovči s Danem Zimmermanem a Fréédomama nejlepší zážitek v životě.
  • HammerFall

    Tuto kapelu jsem objevil nedávno a musím říct, že jsou vážně výborní! Okamžitě se zařadili do mého žebříčku na přední místa!

    Nevíte, jestli se někde dá sehnat ten kabát, co má Joacim v klipu Any means necessary? :-)
  • hammerfall

    lidicky tuhle kapelu jsem dnes slysel poprve a zustala mi brada vyset pul metru od drzky proste super a to sem na muziku hodne,ale hodne narocnej.Zajimalo by me kde sezenu seznam jejich koncertu.Prosim odepisujte na email j.kroppi@seznam.cz diky
  • HF ve Zlíně

    Luxusní *14* HF luxusní !!!
    Ale taky Bloodbound a Sabaton stáli za to.
    Jsme ráda, že jsem u toho mohla být *15*
    • Re: HF ve Zlíně

      Naprostý souhlas!!!
  • Hammerfall Zlín:-)

    Tak to by bylo urcite skvely, kdyby k nam do cr jezdili casteji *4* Ja jdu v pondeli do Zlina uz se mega tesim *3* *4* Se mi nejak povedlo premluvit ostatni takze tam pujdem:-) *14* *4*
  • Hemři na Folimance...

    Tak Pražský koncert rozhodně nezklamal, naopak...byla tam fantastická atmosféra...plná hala a skoro všichni si zpívali jak se Sabatonama, tak s Hemrama...bylo vidět, že kapely jsou až zaskočení tou simbiózou s publikem...myslím že začnou jezdit k nám častěji! Kelt+Scary *5*
  • Hammerfall-Zlín

    Závidím vám co jdete dneska do Prahy, nebo v ponděli do Zlína...taky bych šla, ale to by se mě doma muselo podařit přemluvit naše...ale bylo by to skvělý úžasný zážitek, protože Hammerfall je skvělá kapela:-)...tak se všichni mějte a možná, že se potkáme ve Zlíně:-).Pa *4* *3*
  • Hemři v Praze...

    Tak dnes konečně uvidíme Hemry na vlastní augy! Moc se těšíme! Kelt+Scary *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit