Přejít na výpis diskuzí

Slayer

HUDEBNÍ SKUPINA 10.3.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slayer 100 %

    genialni Kapela, mne si ziskali za fanouska deskama Reign In Blood a Season in the Abyss. Kult Kultu, 100 % ze 100.
  • Nejlepší alba

    Nejlepší živé album Slaer je podle mě Decade of Aggression
    *1* *1*
  • nejlepší alba

    Kecám.Show No Mercy a Hell Awaits jsou báječný alba,ale nejsou jejich nejlepší.Jejich nejlepší alba jsou Reign in Blood a Seasons in the Abyss



    *14* *14* *14* *14*
  • Slayer

    Mislim,že můžu říst,že Slayer je třetí nejlepší kapela *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *5* *4* *4* *4* *4*
  • Reign In Blood

    Zrovna jsem si poslechl album Reign In Blood a musim smeknout.
  • Tato diskuse je humorná

    Některým níže diskutujícím o skupině Slayer doporučuji dětský internet Alík. Pokud nemáte potuchy o tom, co Slayer znamenají pro vývoj thrash metalové hudby,nemá smysl tady o nich mudrovat. Vraťte se do hudebních jeslí aspoň pro základy. Slayer jsou jedním z nich.
  • ??

    Jeff Hanneman je nacek nebo co? *7*
    • Re: ??

      a i kdyby byl,přestane je někdo poslouchat kvůli takové volovině, *1*
    • Re: ??

      NACEK SES MOZNA TY. VOLE KDE SI TO JAKO SLYSEL ZE JE NACEK ZE MA ZBIRKU NEMECKYCH ODZNAKU Z 2 SV. PO SVIM TATOVY NEZNAMENA ZE JE NACEK
  • Slayer

    Slayer-to je pořádná muzika muzika´-mislim že jejich nejlepší alba jsou Show No Mercy a Hell Awaits

    *4*
  • SLAYER

    Tohle je trasch metal
  • no to se me snad zda!

    no decka,to je teda uroven!takhle nemozne se bavit o Slayer!az na vyjimky jste ubozi pozemsti cervi co nemaji paru...kdo nebude zdechlej se muze mrknout treba na kytary b.c.rich.com a uvidi jak a na co nam tak Kerry pekne hraje..zatim nashle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit