Přejít na výpis diskuzí

Corrs, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corrs jsou IN

    Je to báječná skupina, moc se mi líbí tento styl hudby. Jen mě mrzí, že téměř na žádném rádiu zpívat Corrs skoro nikdy neslyším. Že by je tolik vytlačovala spousta klukovských kapel, po kterých šílí puberťačky? Všude je to totiž samý HipHop, Punk atp:(
  • The Corrs

    The Corrs jsem poznal v Portugalsku. Když jsem byl poprve v jinem statě. Bylo to 30 října 2008. V Portugalsku mi je pustila teta. Poslouchali jsme je vždy když jsme jeli autem ( což bylo téměř každý den). Jak jsme jeli tak jsme s The Corrs zpívali. The Corrs miluji a je to taky moje vzpomínka. ( je mi teprve 13 let) *3* *5* *4* *3* *1* *1* *4*
  • dotaz?

    Zdravím fandy této báječné skupiny...
    Ja jsem se o nich dozvěděl teprve nedávno a sice přes jejich písničku On My Father's Wings, kterou mi doporučila kámoška. Tahle písniřka se jim extremně povedla...
    ale k věci: slyšel jsem, že to jsou křesťané, tak jsem se chtěl zeptat, víte-li o tom něco vy fandové?
    ozvěte se:díky:mějte se fajn:
  • Super!!!

    Skupina Corrs je opravdu skvělá. Já osobně jí poslouchám hodně dlouhou dobu a pořát se mi líbí. Taková rytmická, pěkná hudba. *4*
  • Nej

    The corrs je nejlepší skupina na světě naše rodina i já ji posloucháme už asi 100 let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit