Přejít na výpis diskuzí

Vypsaná Fixa

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • levice anarchisti

  • feťáci a jednodušší lidé,spodina

  • Fixa bývala skvělou kapelou, na jejiž hudbě jsem nejen já dospívala. Časem ale docela změkla, je to možná věkem, posluchači, snahou udržet se??? Ráda si ji ovšem i dnes poslechnu a vždy mám v autě minimálně jedno ze straších alb, které mne provázejí na cestách... stejně tak ráda zajdu zavzpomínat na blízký koncert...
  • Fixička

    hehééé, včera "dneska" *1* jsem byla na koncertě !! bylo to úžasné ! *14* prostě, dokonalé ! *14*
  • hojik

    Ahoj mám dotaz,píšu referát,a zajímalo by mě jestli VF dostala nějaké hudební ocenění??díky *3* *15*
  • VF

    VF je opravdu boží :-)
  • :-)

    Ahojte VF je nejlepší skupina co může být. Už se těším na Rožnov kluci:-) *5* to zase bude akce:-)
    • Re: :-)

      *15* ehe v rpr to byl mazec :D retardiiiii *3* *14*
  • Jen tak

    Pro toho "pseudointeliktuála" pode mnou... Prosimtě jmenuj mi aspon 3 podle tebe lepší kapely, o kterejch si neslyšel v pictokrychly (to je televize ve tvym jazyce). At si aspon rozšířim obzory nebo se ti od srdce vysměju *3*
  • !

    Co si namlouváte...jedna z nejhorších kapel co může existovat..nechápu jak se mohla prosadit....zpěv naprosto neposlouchatelnej...texty úplně na nic...a ta hudba..jsou 1000krát lepší kapely a v televizi o nich neuslyšíte!!! *8*
    • Re: !

      tak tomášku to že se ti vypsaná fixa nelíbí to sice nechápu ale stejně tim že zrovna sem napíšeš že fixu nesnášíš tak tim nic nezmůžeš akorát proti sobě poštveš spousta (určitě bezvadnejch lidí)fanoušků kerý fixu zbožnujou a jestli si myslíš že posloucham fixu proto že o ní kdy dávali něco v televizi tak to si vyser voko *5* ouuu jinak Fixa best
    • Re: !

      Jo, teeky má pravdu. Nechápu, proč někdo leze na stránky někoho, koho nemá rád a pak má eště blbý kecy!
    • Re: !

      Hlavně že ty jsi inteligentní *8* někomu se jejich hudba,zpěv i texty líběj tak se do nich laskavě nese*, hleď si svýho a obdivuj si skupiny co máš rád, do kterejch se ti taky nese*eme
      • Re: Re: !

        Když se ti nelíbí, tak proč sem chodíš?
        Jestli za ty podle tebe "lepší kapely" považuješ interprety bezduchejch hudebních stylů, jako je hip-hop a podobně, tak je mi tě upřímně líto. Možná se ti líbí i proto, jak jsou všichni stejní, nezajímavý a ubohý.. ale to je v tom potom akorát závist, že Fixa zůstala furt stejná, se svým osobitým stylem a hlavně originalitou. *3*
  • :-)

    fiXa the best *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit