Přejít na výpis diskuzí

Wohnout

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirdaharant
    Hlasujte pro Wohnouty na http://viscovim.blog.cz/1308/ceskoslovenska-hitparada-3
  • dotaz

    Kdo je jejich manager?Jméno
  • Upe nej !!

    Jsou upe nejlepší mijuju je !! *15* *15* *15* Ted poslouchám pedro isbek *7*
  • hustý

    cuzz... matese znám od videni ... jezdim snim na skejtu teda spíš jezdí v uhříněvsi taky... je hustej a má sponzora quiksilver.... umí upe nejvíc... *3*
  • DVD

    Ahoj,tak už mám doma DVD ze křtu Dědy,úplně jsem si tam tu atmosféru znovu vybavila,prostě ten koncert byl nezapomenutelnej jako všechny jejich koncerty.Pražskej nevynechám snad jedinej,na ty kluky prostě musíte.Už se těšim na Folimanku. *3*
  • parádní kapela

    Wohnouti jsou úplně nejlepší kapela,jejich hudba má vtip,rytmiku a to všechno co má dobrá hudba mít.
    Přeju Wohnoutům plno úspěchů a ať jim to hraje furt tak dobře jako doteď *5*
    prostě WOHNOUT 4EVER *14*
    • Re: parádní kapela

      Jo, naprosto souhlasim, nemám prostě slov....jen wohnout 4ever 1000x *4* *14*
      • Re: Re: parádní kapela

        Wohnouti jsou prostě nejlepší. Už se na ně těším až je zase uvidim.
        PS: a Matěj je kus *14*
    • Re: parádní kapela

      Pravda pravdoucí!!! Wohnouti jsou jedna z nej nej nej!!!! *4*
      • Re: Re: parádní kapela

        JJ *14* *14* *14* sou dobří...nejlepší je písnička Rande s panem Bendou...mám kámoša kterej se jmenuje Benda a tuhle písničku vždycky pouštíme u nás v hospě v jukeboxu pro něj...(on je ale vždycky nasranej protože tu písničku už nesnáší *1* *1* *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit