Přejít na výpis diskuzí

Katapult

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skupina KATAPULT je již dlouhá léta velmi oblíbenou muzikou mého manžela,Byla bych Vám moc vděčná,kdy mi bylo možné poslat na dobírku triko Katapult vel XL a nějaké cédo.(s podpisem Oldy)mnohokrát děkuji.S pozdravem Dáša
    d.sklenarova@centrum.cz
  • Katapult po dědkovi

    Podmokly 11.7.2009, vynikající atmosféra, profesionálně odvedená práce Oldy říhy,i jeho dvou přátel Míly a Andyho.Jen tak dál a ještě hodně dlouho.
  • Děkuji

    Děkuji Ti Dědku za tou Tvou Hudbu co jsi nam hral. Moc Ti děkuji.
  • RADOST

    NA KATAPULT SE HÁZELA ŠPÍNA UŽ PŘED 30 LETY,TO ALE BYLI "ODBORNÍCI". KDE DNESKA JSOU? HUDBA MÁ DÁVAT RADOST A JE JEDNO, JESTLI JE TO KATAPULT,JUDAS PRIEST, DIMMU BORGIR NEBO NOHAVICA, ROCK, METAL,BLACK, TRASH, DEATH,FOLK NEBO JAZZ. MI POMÁHÁ KDYŽ JE MI NEJHŮŘ. KATAPULTI TU RADOST DÁVAJÍ CCA 40 LET. MI JE 47, TAKŽE MI JI DÁVAJÍ SKORO CELÝ ŽIVOT A DÁVAT BUDOU I DÁLE. ALE NEJEN ONI.SMEKÁM A KLANÍM SE, DĚDKU.VY, CO NECHÁPETE, O ČEM PÍŠU,JEDNOU URČITĚ POCHOPÍTE. AŽ BUDETE MÍT SVŮJ KATAPULT. DĚKUJI JIRKOVI+, TOLJOVI+,OLDOVI A VŠEM OSTATNÍM, ZA TU RADOST.
  • katapult

    Katapult žije věčně!§§!!Jamdo,Jando Katapult je lepšííííííííííííííí íí.Oldo drž se!!!!Jsi Bůh *4*
  • katapult

    Zítra má v kostele Čechticích
    smuteční obřad hostů na
    poslední doprovodnou cestu.
    Vzpomínkou na Jirku Dědka Šindeláře.
    Nezapomeneme!Jiřík u!
  • Poděkování

    Děkujeme Dědku.Ukaž jim tam nahoře jak se dělá Rock and Roll.Fanoušek z mládí.
  • Katapult

    Jsem fakt smutnej mel jsem moznost s Dedkem dvakrat mluvit supr chlap bude nam moc chybet.Vyrostl jsem na Katapultech a taky na nich umřu.Jsem muzikant a jejich pecky do dneska mame v repertoaru.Katapult forever.Oldo drž se. Karel.
  • Poděkování

    Je mi moc smutno. Měl jsem to štěstí že jsem vyrůstal v době kdy Kaťáci váleli o sto šest. Také jsem strašně rád,že jsem měl tu možnost je vidět na Turné na rozloučenou v červnu v Živanicích u Pardubic. Dědek a Olda mi tam před koncertem prostřednictvím svého technika podepsali cédo. Mám ho schované a opatruji ho jako oko v havě. PS: Vzkaz pro ty blbečky co sem píšou nesmysly: Vyližte si pr.el.
  • Rána pod pás.

    Dědku,ty vole,co jsi nám to udělal.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit