Přejít na výpis diskuzí

Kern

HUDEBNÍ SKUPINA 4.9.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnus

    Se všemi plně souhlasím co píší že bez Kronka to nejde. Jaroslav ať byl někdy mimo byl pan zpěvák - lídr kapely s nezaměnitelným image. To nyní je hnus, to nemluvím o zvuku který se jaksi pořád měnil. Myslím že ten, koho tento projekt napadl by se měl nad tím zamyslet a přejmenovat to třeba na revival. Možná je v pozadí též touha po slávě nebo penězích podepřená úspěchy starého Kernu.
    • Re: Hnus

      jak to myslíš že J.A.K byl někdy mimo?to nechápu.Jinak co se týká Kernu mě se to taky nelíbí.My co známe Kerny v původní sestavě s J.A.K jsme rozčarovaní.alespoň to tak nejen já cítím.
  • turné

    Slyšela jsem že Kern chystají turné s novým zpěvákem.To nemůžou dát.Fanoušci mají Kern úzce spojený s Jardou Kronkem a budou zklamaní.Ať si to někdo chce připustit nebo ne Jarda Kronek byl hlavním tahounem kapely a Kern bez něho není Kernem.Nepřeji jim nic zlého a tohle nemůže u fanoušků projít.
    • Re: turné

      Slyšel jsem je. Je to katastrofa.Když jsem slyšel Explozi měl jsem sto chutí řvát vzteky.Ale poradím vám:Zajděte na Alband je to fantazie.
    • Re: turné

      Tak, tak, naprostý souhlas. Kern si vydobyl hlavní přízeň fanoušků nejplodnějším obdobím okolo roku 1984 - 87. Vzpomeňme nezapomenutelné demo Na Rosničce a vyvrcholení přišlo parádním hardrockovým singlem Blízko nás/fernetovky. Tímto se Kern stal pravděpodobně nejsilnějším tahounem československého hardrocku. Snad každý se těšil na LP, zvlášť když přibyly o rok později singly 1988 se svižným sprinterem a nádhernými kytarovými party dokresleným čistě hardrockovou peckou Není větší síly. Snad nejznámější ploužák o rok později - Exploze snů, dobyl opět televizi a Kern dokázal to, co později "Křížkův" Kreyson, ovšem Kern byl podstatně přesvědčivější.... Ale... a tady si myslím, že přišel zlom. Rok 1990 a očekávaná LP. Bohužel, najednou se prakticky vytratila silná témata a nastoupila komerce. Žádná z osvěčených pecek. Zlé jazyky tvrdí, že za tím stál Fr. Janeček.... Později se Kern pokouší dohnat faux pas dovydáním singlů "Jsme lidé a hvězdám už nevěřím, ale zde už prakticky ujížděl pomyslný vlak. Následovalo vysoce komerční LP "Lovci žen" hrané na jednu kytaru a z Kernu je poprock. Netvrdím, že všechny písně jsou špatné, to jistě ne! Ale to zdravé "JÁDRO" je bohužel pryč.I když později (1995) se Kern pokoušel navázat na přetrženou nit, ale bohužel bylo pozdě Takže, Návrat Kernu bez Jardy je naprostá zbytečnost, nepotáhne, nebude mít co nabídnout ta "Síla jako hrom" je prostě bohužel pryč. Argema osmdesátých let se taky pokoušela vrátit, nejprve vystoupila s Bobrem a sklidila obrovský úspěch, plánované CD točila s jiným zpěvákem, který ještě jakž takž seděl projevem a hlasovým zabarvením a navíc v Argemě působil. Po neshodách a jeho odchodu nastoupil Broněk Mikulinec a Exargema ztratila i největší skalní fanoušky. Musíme se holt smířit s tím, že zlatá éra silného československého bigbítu se už nevrátí.
    • Re: turné

      V nejlepším případě dopadnou jako Turbo.Nehrají špatně ale s Turbem to nemá nic společného.
    • Re: turné

      Plně souhlasím Jardu kronka nemůže nikdo nikdy nahradit.Kronek bez Kernu ANO Kern bez Kronka NEEEE!!
  • Riki

    Jasně že jo!!!A můj papá válí na kytaruu *4* *4* Celej den doma slyším hraní na kytaru.Jo skládají new písničky a myslím že vydaj album podle taťky jak furt doma skládá..... *15*
  • Kern

    Kern je podla mna najlepsia ceska kapela... Mozete si hovorit, co chcete, ale moj nazor nicim nezmenite... Je sice pravda, ze cesi maju vela dobrych kapiel aj jednotlivcov, ale Kern=The Best!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit