Přejít na výpis diskuzí

La Roux

HUDEBNÍ SKUPINA 15.6.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo ???

    je to holka nebo kluk já už fakt nwm
  • La Roux - Elly Jackson

    ahojky, jestli se chcete dozvědět víc o Elly a La Roux tak přijďte na naše forum na lidstvu (lide.cz) http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=99874 LA ROUX rulez *1*
  • Miluju:)

    Ja La Roux teda miluju... ty pisnicky, texty, klipy.. A Elly.. proste dokonalost :o)
  • ???

    *1* *1* .. JE FŮŮBEC HOLKAA__ *7* *1*
    • Re: ???

      Kdyby ne tak co? :/
  • hm...

    me se teda libi ten videoklip Bulletproof jak najednou tam padaji vsechny ty kostky apod..:), jinak se mi nelibi ona sama:(...pisnicka nakazliva:D..a nechapu proc vsichni mluvi o ni jako o skupine, vzdyt prece zpiva duo jako kazdej:D
  • bleeeeeeeeeeeeeeeeee

    bleeeeeeeeeeee *9* *9*
    • Re: bleeeeeeeeeeeeeeeeee

      presne tak bleeeeeeeee protoze oni fakt nezijou kdyz sem klikla na la roux tak se tam nechteli zobrazit ty zivotopisy tak nwm
  • paráda

    Jejich hudba je naprosto skvělá, jsou v ní slyšet odkazy na nejlepší kapely britské hudební scény osmdesátých let.Pojetí této taneční hudby je výrazně odlišuje od šedého a nevýrazného průměru . Prostě láska na první poslech.
    • Re: paráda

      Tak to je fakt nářez! Už dlouho jsem neslyšel novou kapelu, která by se mi tak líbila.
  • Hnus

    Hnus Hnus Hnus!!!
    • Re: Hnus

      hele ty si taky hnus a ani o tom nevíš tak drž pec tvuj názor nikoho nezajímá *8* *8* *8* *8*
    • Re: Hnus

      Hele Ty si taky hnus a nikdo Ti to neřiká na plnou hubu, tak ji aspoň drž, když Tvuj názor nikoho nezajímá!! *16*
  • La Roux

    Nechtěl by o nich někdo napsat více informací? Celkem mě ta skupina nebo spíše duo zaujalo chtěla bych vědět víc :)
  • AF

    proc se o skupine mluvi jako o minulosti stale existuji
    • Re: AF

      přesně,mě to taky zarazilo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit