Přejít na výpis diskuzí

Legendy se vrací

HUDEBNÍ SKUPINA 1.6.2014 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Civoše.
    Nemám ráda dluhy. Slavnosti.sv.Václava u zámečku v Zábřehu, koncert kapely Progras a momentka kolegy z tvé branže. Nejsem až takový znalec rockové scény.Vidět zpravidla bývají a dokáží si pozornost vydobýt ti drzejší... Rock a kapely rockové mám ráda. Střihavka, tuším z Ústí nad Labem, den předem a před Váma byl supr. Herec. Kurňa lituji, že na Special po něm jsem ještě nezůstala. Ty naše grupy z Ovy a okolní, ty máme pod kůží, ač Vás tolik v éteru nehráli. Ale od nás z Ovy jste byli, jako ta naše Věra. Ováci, to přirozenost bez manýrů, která se do dnešního zvráceného světa býýýýýznysuuu nehodí a nebere. Má profese životní je o práci s emocemi. Vyčerpává to někdy asi jako ten drsný rok. A ten mě dokáže nabít, ať dál funguji. Misky vah třeba srovnat, ať nezešílíme. Tímto omluva, že má drzejší kamoška zblejskla toho, kdo víc vidět a dral se jí na výsluní. Kukla jsem pak více dílo dělníka lidu, jež zpravidla šlape pro jiné. Na Hladíka nemáš, Po setmění je supr. Hodně štěstí v životě.
  • Tohle že je "skupina"? I imigranti uměj líp anglicky. *1*
  • Když je tam Izzy tak to musí být dobrá skupina *3*
  • Buransko-pozérské seskupení vidláků,co neumí zpívat,Šiška tlačí ten svůj drsnej chraplák odněkud z řiťi,Izaiáš snad ani netuší,v jaké sračko-kapele hraje a anglicky všichni umíte jak dvouleté dítě,je mi tak trapně se na tohle dívat...co všechno jsou lidi ochotni dneska poslouchat,to nemá obdoby...a nezapomeň Šiško všude říkat,že to neděláš pro peníze... pánové prosím,táhněte otvírat huby na Šlágr,tam patříte!!!..... *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit