Přejít na výpis diskuzí

Lojzo

HUDEBNÍ SKUPINA 4.12.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byl jsem s ním rád

    Všechny řeči jsou zbytečné,poznal jsem Mariana na vojně v Mikulově,kde sloužil své vlasti.Jsem zdrcen zjištěním,že zemřel,protože jsem si naivně myslel,že s přáteli se můžeš setkat,kdy chceš.Jsem nesmírně poctěn,že jsem měl to štěstí jej znát a prožít s ním spoustu času.Byl jsem a jsem v porovnáním s ním nula,ale on mě tak nebral,byli jsme mladí a rozuměli jsme si. Potkal nás stejný osud,zemřeli nám otcové,když jsme plnili svou vlaseneckou pivinnost.Pořád jsem si myslel,že mám dost času a teď,dnes jsem zjistil,že jsem jej promeškal.Chtěl bych to říci někomu,kdo si jej vážil a měl ho rád jako já.Vláďa
  • LojzoMarianKochanský

    Lojzo Suprrrrrrrrrrrrr Marián Kochanský. take škoda že už neni mezi nama...... ja jsem se jsnim setkala Bratislavě přetd stacionařem kde jsem chodila do školy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ▓▓▓▓▓▓
  • Lojzo

    Ahojky.Měla jsem velké štěstí,že se mně poštěstila pracovat 5 týdnů se členem skupiny Lojzo s Tiborkem Čechem.Jejich písničky mně pomáhají,když jsem smutná....Díky chlapci
  • Lojzo

    Kapela Lojzo koncertuje ďaľej viď.
    www.lojzo.eu
    • Re: Lojzo

      A všichni jsme tomu rádi,že opět vidíme a slyšíme Lojzo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit