Přejít na výpis diskuzí

Lostprophets

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CD

    neni tu někdo natolik informovaný aby mi prozradil, když do prkenný ohrady, bude to cedko? štve mě už poslouchat furt dokola Its Not The End Of The World apod *1* málo webů se neustále aktualizuje, takže fakt nevím jak to bude s vydáním toho alba..něco že až v létě? to doufám že ne *1* *9* se mi nechce tak dlouho čekat..už několikrát to odkládali *1* by mohli máknout *1*
  • nejvíc

    *14* *14* *14*
  • Hey!?

    Tak tohle mi hlava nebere... Dyt já LPs poslouchám od tý doby co vydali Liberation Transmission! A jde mi o jejich muziku!! A ne jen o Iana... Před Liberation Transmission sem je totiž neznala. Lidi, to že některy lidi začali LPs poslouchat až od Liberation Transmission neznamená, že sou jen šílený fanynky!! *13* *13*
  • blog o lostprophets

    http://lostprophets-web.blog.cz *3* *1*
  • Lostpropherts

    Dnes je slyším poprvé a moc se mi ta hudba zamlouvá.
  • =PPP

    Ne všichni co je poslouchaly už od ranejch začátků musí bejt nej a nejvíc informovaný atd atd .... *13*
  • LSP

    je to upoa great skupina...mám jí mocinky ráda... mají super písničky...např. 4: am forever...nebo Can´t catch Tomorrow.. *3*
  • The best

    jedna z nej kapel co znám, mají nádhernou muziku a dobry texty. klipy jsou taky zajímavý a navíc mají každou písničku jinou a to se cení *3* lostprophets rockz. a je pravda že je fajn že ste je poslouchali i před vydáním lt....i když pochybuju že mnoha z posedlých fanynek (fajn uznávám že je ian sexy ale jde snad o tu hudbu, ne?) je znala předtím. *9* *5*
  • LPS sou prostě nej

    Losti sou prostě good už se těším an jejich new CD a ty předchozí byly tež good....prostě best *4* a Ian a Jamie ti sou boží a překrásní *14* ale i ostatní
  • Jsou prostě nej

    Jj poslouchaly jsme je i předtím. A nebojte se,nejde nám jen o Iana. Sice se musí nechat,že je to čokliček k sežrání ale je to 2v1 ptz je nejen k sežrání ale Lostprophets je ta nej muzika pro naše uši. A všechny jejich cd jsou good. I když se msuí nechat,že se postupem času dost změnili. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit