Přejít na výpis diskuzí

Mötley Crüe

HUDEBNÍ SKUPINA 8.6.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rock-candy

    Cauky kukněte na náš blog rock-candy.blog.cz *3*
  • Stránky

    Čau fandi. Já tuhle skupina strašně žeru. Až tak, že sem spustil fan stránku, kterou postupně dělám. Bude tam plno obsahu, doufám, že se tam sejdeme. http://www.czech-crue.cxh.cz/
  • Motley Crue

    Ja uplne miluju pisne od Motley Crue, je to super banda, to se kurva tedy nepletete. U Mne jsou nejlepsi alba THE FAST FOR LOVE 1981, SHOUT AT THE DEVIL 1983, THEATRE OF PAIN 1985 A GENERATION SWINE 1997 A samozrejme NEW TATOO 2000. To jsou kurva alba!!!!!!!!!!!!!!!! Popici cela tahle banda.
  • Koncert

    No tak dneska je koncert motley crue tak vam preji prijemnou zabavu!!! *4*
  • I Love Motley

    Ahojte ja zbožňujem Motley Crue.Rada by som z niekym o nich popísala.A tak....
    Najlepší sú Nikki a Tommy .čo poviete???? *14*
    Rada by som bola keby zavýtali aj knám .o čom silno pochybujem ale keby sa tak stalo bola by som najšťastnejšia v živote hehe.
    Tak ak chce niekto niečo z Motley Crue tak mi môže pokojne napísať na e mail adresu:
    vanity080@azet.sk
    fajn majte sa pa boskavam
    *14* *14* *14*
    • Re: I Love Motley

      waaa aj ja milujem nikkiho :D:D ked ceš napis na icq 385-676-847 :D:D *3* *3*
  • koncert

    Myslíte že MC zavítaj i k nám do ČR ? :) já sem někde četla že by měli přijet na jaře roku 2009 , ale moc se mi tomu nece něřit :) ale bylo by to super ne? :)
    • Re: koncert

      17.6.2009 v O2 Aréně v Praze, pro všechny fanoušky Mötley Crüe povinnost... sakra já se těšim *14*
      • Re: Re: koncert

        to já teda taky, už aby byly lístky...
    • Re: koncert

      no to by bylo, ale vzhledem k samejm Us a japonsku... sme tu taková malá prdel zapadlá...
  • Mötley Crüe

    Výborná kapela !!Nechápu že pomalu ani v jednom hudebnim obchodě v Praze nemaj jejich cd ,mělo by se to vylepšit!!Ale musim říct že je škoda že už nevipadaj tak jak vipadali v těch 80.letech to se mě líbilo nejvíc!! *3*
    • Re: Mötley Crüe

      Zdravím fanoušky této kapely a mám pro Vás unikátní nabídku-obraz této kapely z roku 1985 (rozměr 75x145),plátno olej malba v rámu,absolventa akademie Bratislava (Hruboš)za nejlepší nabídku. Zájemci fotku obrazu zašlu. Rosta
    • Re: Mötley Crüe

      jasně, ale nikdo nemládne, škoda takovej Nikki byl štramák k nakousnutí *14*
      jinak s těma cd, já si spíš stěžuju na to že se tu nedaj sehnat žádný trika (na holky) a podobný naprosto životu důležitý věcy *1*
      • Re: Re: Mötley Crüe

        Jo? Osobně razím teda opačný názor - čím je Sixx starší, tím je hezčí. *5*
      • Re: Re: Mötley Crüe

        však nikki je porád frajer ne? *14*
        • Re: Re: Re: Mötley Crüe

          no jasne
      • Re: Re: Mötley Crüe

        http://www.fanfire.com/cgi-bin/WebO bjects/fanfire.woa/wa/artist?artist Name=Motley+Crue&sourceCode=MOTWEB

        tady sou nějaký trika,ale zase pro holky nic moc výběr,v pánskejch maj prostě lepší!!!
      • Re: Re: Mötley Crüe

        Chápu...triko sem taky nemohla sehnat,...leda tak někde v zahraničních obchodech,ale to je zas moc složitý.A musim říct že právě jedinej Nikki je pěknej a je si pořát dost podobnej tak jak vipadal dřív!!!Ale prostě byly úžasný no!! *3*
  • MOTLEY

    YEAH! Dr.Feelgood * Generation Swine * *5*
    • Re: MOTLEY

      Yeah Motley Crue je pecka super kapela milujem ich sú úžasný a ich pesničky žeriem napríklad . Girls Girls Girls . Alebo .
      Smoking in the boys rum . Kikstart my heart .Dr felgod no proste pecky a najradšej snich mám Tommy Lee ten je úžasný Mám 15 rokov a niekto by si povedal že mám zvláštny fkus na tento vek čo mám že by sa mi mal páčiť niaky hip hop ale mne sa pači Motley Crue myslím si že sú suprový a že sa hodia aj na túto dobu hodia úplne
      • Re: Re: MOTLEY

        hej taky mám 15 a taky mi říkají že na hudbu z 80. jsem mladá a ve špatné době,ale ta hudba co vzniká teď JSOU STEJNĚ POVĚTŠINOU PŘEKOPÁVKY STARÝCH DOBRÝCH HITŮ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit