Přejít na výpis diskuzí

Nezmaři

HUDEBNÍ SKUPINA 17.3.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blansko 13.10.2010

    Vážení Nezmaři,právě jsem se vrátil z vašeho koncertu v Blansku 13.10.
    Píšu tuto zprávu hned,zítra bych to asi hodil za hlavu.
    Možná ,že si basista vzpomene,jak před ,,kouzlem" ukazoval, že nějaký pán odchází.Byl jsem to já.Posléze jsem se vrátil a poslouchal u dvěří.Proč vám to píšu,je to, že váš zvukař je bohužel hluchař.Neumí vyladit aparaturu,strašně posazené korekce do výšek,sykavky apd.Zpěvačka potřebuje na mikrofon naladěný kompresor,kytara často zkreslovala jako přes prezenc nebo distortion atd..Prostě muzikanti se snaží a zvukař má klídek .Zvuk, jako když chodí kostlivec po plechu.Byli jsme tam čtyři a máme shodný názor.Nepříjemný zvuk.Zvukař je ale bolest více kapel.
    Kdyby jste hráli ,,na sucho",tak by to bylo v tomto případě lepší.
    Trochu mě to mrzí ,protože když jste byli v Blansku při 30.výročí ,tak to bylo jiné kafe.Zdravím .Jan Fiala
  • Zvadlo

    Ahoj chtěl bych Vás pozvat na zapálení 20.ohně T.O.Račího Údolí u Křemže Č.B. dalčí info na str.http://toraciudoli.mistecko.cz. / rádi Vás uvítáme a přjem hodně hezkých písniček u táboráků a hodně zajmavých vandrů
    Toulavej T.O.Račí Údolí
    Křemže u Českých Budějovic *7* *4*
  • Recitál na ČT1 28.12.2008

    Nemáte někdo nahraný recitál, který dávali na ČT1 28.12.2008 ? Prosím o info na luda.h@seznam.cz
  • Prázdniny v Telči

    Moc děkujem za krásný zážitek z včerejšího koncertu v Telči.Bylo to SUPER a těšíme se na příště.byli jsme na Nezm. poprvé !ale né naposled! *14*
  • Díky přátelé!!!

    Děkujeme Vám za nádherný koncert. Nezmary jsem poprvé slyšela v roce 1981 při vystoupení kapely v malebné obci Sázava u Křemešníka. Od té doby nevynechám žádnou příležitost si je poslechnout,kdykoli hrají někde poblíž. Při sobotním koncertě v Hříběcí mě hřálo u srdíčka,když jsem slyšela zase i ty starší nádherné písničky,které vlastně už zlidověly a zpívají se u ohňů.Ještě jednou díky a těšíme se na další koncert!!! *14* *14* *14* Procházkovi Pelhřimov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit