Přejít na výpis diskuzí

One Night Only

HUDEBNÍ SKUPINA 15.3.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nice

    Cc...já si myslím že tahle skupina je fakt skvělá třeba ten její videoklip 'Say You Don't Want to' je fakt NICE... *14* *1*
    • Re: Nice

      Say you Don't Want it :)
  • Juchůůů

    ahojky myslím si,že ta skupina je good.V tom videoklipu hraje i Ema Watson z Harryho Pottera(Hermoina). *14*
  • Ahojky

    Znovi jsem na Lidé.cz založila fórum této skvělé kapely. Byla bych moc ráda, kdyby jste tam zašli *5* http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=103250
  • k sežraní

    snědla bych ho uplně mooooc....takovej kus jakej je george asi se poseru xD.....nanej se zadny us5 nehrabou tosou narozdil odněj vzhledově sračkyyyy největšíííí bleeeeee.....jinak znam jejich stranku a mam takovej mensi kontakt na ne na youtubko...jeto ale kontakt na jacka...jestli neva...ale na youtubku je furt a videa sou jeho když jetam přidal on navic když sou nahrany na jeho kameře.kdo bude chtit ad napiše sem ....jinak jejich stranka je www.onenightonlyonline.com *5* *3* *14* *14* *14*
  • muck

    já potkat tuhle skupinu v anglii tak zešílim........potkat george craide nebo jak se menuje tak byto semnou nejdřív seklo pak bych vztala a snad ho zlibala protože takovej krasnej kluk se vidi malokde...já to řikam furt anglani sou nadherny...sem tam byla tak to wim:o)....GEORGE I LOVE YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.so u moje nej skupina....muck *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5*
    • Re: muck

      Tuhle kapelu jsem potkala a skoro sem si jich ani nevšimla *4* *4* ale maj dobrý písničky :D
    • Re: muck

      souhlasiiiiim sou to kundy největšíííííí fakt!!!!!
  • forum

    ahojky...zvu včechny fanoušky One Night Only aby se přidali do fóra o téhle super skupině...tady je odkaz-
    http://forum.lide.cz/forum. fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID =69421 *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit