Přejít na výpis diskuzí

Paola & Chiara

HUDEBNÍ SKUPINA 24.3.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • písničky

    ahojky taky se mi líběj....pls pošlete mi nějaké písničky od nic na e-mail.....hlavně tu Vamos a Bailar děkuju moc *14* *1*
  • Paola

    Taky se mi docela teď zalíbila Paola,je taky krásná,jsou stejně krásný obě to nejde posoudit,která je hezčí,obě jsou nádherný.
  • Kočičky

    Jak už sem psal sou prostě nádherný,ale Chiara je stejně hezčí *14* a CAMBIARE PAGINA je nádherná písnička a kdo zná ještě Vamos a Bailar tak mi dá za pravdu.
  • HUDBA - ITALSKá - Světová ...

    Jsem Rád že Tato Internetová Stránka Existuje - Je Také - Tady - na ... www.OSOBNOSTI.cz_ . Už 2 Znalci a Fanoušci - P+CH - v České Republice_ . Určitě i Pan Oscar Gottlieb_ ( Dříve - Dlouholetý - Špičkový - Také Velký Nadšenec a Znalec a Pan - Discs-Jockey a Muzikolog a Politolog a Redaktor a Moderátor a Rozhlasový Pracovník ( Český Rozhlas 2 - PRAHA__ ... ) ... --- a Ten Samý - Člověk - co Uváděl - ... V Neděli - Večer - Po Zprávách - Ve 23:05__ - - Výborný - Hudební - Pořad - Populárních - Jen - Samých - Dobrých a Krásných ... - ... Písniček - ... - _Malá Noční Hudba__... a Pan - Oscar Gottlieb__ ... Atd._ . ... )__ ... ... - Je Asi - Jako - Třetí - Znalec__ Hudby__ a Zpěváků a Zpěvaček a Skupin aj. ... ... - + ... U Nás - V _ČR___ ... ... - Také Dobře Zná__ . ... A Nebo Alesponˇ - Trošičku - z Doslechu a z Časopisů a z Novin a z Rádií_ ... a Tak_ . ... ... ... .+ ... Tak Vše i Nej a Nej - Pro Paolu a Její Sestru - Chiaru__ - ... i Ode Mě___ . ... ... . . + xx ++ x + .. . . . *4* *4* - *4* *4* *4* ... . Ahoj. mmmmm7772__________________________. + *4*
  • For Lukyneska

    Ne, že by mi na tom až tak záleželo, ale nepřijde Ti trapný se podepisovat pod videoklipy /Cambiare pagina/, který si sama nepřidala *13* *13*
  • Krásný

    Jsou prostě super,nádherný *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit