Přejít na výpis diskuzí

Reflexy

HUDEBNÍ SKUPINA 3.12.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrajou děsně, nedá se to poslouchat!!!
    • souhlas
  • kluci

    přeji vám krásné a sněhobílé vánoce a hodně štěstí v Novém roce 2011. Přeje bývalá kamarádka Věrka z KM.
  • Feris

    Fanda Kuřina opět na scéně.............SUPER!!!! *3*
    • Re: Reflexy

      Reflexy pro mě zemřeli spolu s Gargulákem.Takový zpěvák se narodí jednou za sto let a přiznejme si, že náhradu nenašli a v současnosti je to kapela pro pubertáky.
    • Re: Feris

      Feris opet hraje s Reflexama ?
      • Re: Re: Feris

        ....nee hostuje u HBS *4*
        • Re: Re: Re: Feris

          Tak to je paráda .. Ja slyšel, že jezdí taxíkem : )
          • Re: Re: Re: Re: Feris

            ...jj to je taky pravda ale momentálně Fanoušek "vyplul" s Titanicem,doufám že už nebude mět důvod házet kytaru za skříň a plavba bude dlouháááá.Takže kdo chce vidět Ferise šup na stránky Titanicu http://www.titanicband.cz/ koncertů bude dost !!!!
  • Tím pádem??

    Nazdarek,nevíte kde bych si mohl stáhnout písničku ,,Tím pádem,,??Viděl jsem pouze vydeoklip a je naprosto super,akorád by to chtělo mp3
  • Staré reflexy a nové

    Reflexy miluji už od svého dětství,teda ty ,,staré,,tyhle nové moc neznám.Přišla jsem k nim,když je poslouchala mamka,ten rok umřel Jarda Gargulák a jejich písničky mě zasáhly do srdce.A postupně si je i oblibují moji známí,co jim jejich písničky příležitostně pouštím.Akorád je škoda,že se nedají nikde stáhnout ty jejich ,,nové,,písničky,abych je poznala a seznámila se....!
    • Re: Staré reflexy a nové

      ...k tomuhle bych snad dodala to že tohle jsou "nové" Reflexy. Ty "staré" původní a jediné jsou "REFLEXY original" jsou na hudební scéně od 70tých let a hrají stále a jsou úžasní-neznám lepčííí kapelu :-)
  • Jarda

    Dnem, co zemřel Jarda Gargulák, zanikla i kapela Reflexy. Teď ta kapela, co vystupuje pod názvem "Reflexy", to je spíš Revival Reflexy. Už nikdy to nebude hudba jako s byla s Jardou. I kdyby se snažili sebevíc. Už nikdy nebude na zábavách ta nálada - euforie, jaká bývala za Jardy ..... sorry hoši.
    • Re: Jarda

      po delší době v diskuzi, opět zajímavé názory...beru všechny, ale málo s kterýmy souhlasím, jako např. s tím tvým *1* , já jsme Jardu G nezažila, nemůžu teda porovnat RX s Jardou a RX bez Jardy, nicméně podle mně je to skupina s velkým R...já si na atmosféru na jejich vystoupení rozhodně nemůžu stěžovat, je naprosto jiná než na jíných zábavách a skutečně nechápu proč se pořád vracíte do minulosti a pořád všechno srovnáváte, věci se zkrátka mění a buď to budem brát nebo ne, jen nechápu proč o tom pořád kecat *3*
    • Re: Jarda

      Nevím jestli máš nějaký mindrák hochu, ale na Reflexy jezdíme a jsou pořád skvělí.Je nám dvecet a víc takže neboj pouze 15 tam nejezdí:-) pěkný den zoufalče *1*
      • Re: Re: Jarda

        Reflexy bývali skvělí, ale jen s Jardou. Teď by se měli přejmenovat a nedělat ostudu kapele Reflexy. S Reflexama nemají nic společného.
    • Re: Jarda

      Reflexy jsou už nuda.Bez Jardu Gargulaka to není ono.Tato kapela je tak pro ty dnesni 15 lety holky..... *1*
      • Re: Re: Jarda

        já si teda myslím, že dělají fakt kvalitní muziku...a to že na ně chodí převážně mladí lidi je snad dobře ne?...podle mě tahle kapela bude hrát ještě hodně dlouho..a hodně dlouho bude taky žádaná =)
        • Kluk

          Reflexy jsou dobrá kapela.To neberu.Ale po smrti Jardy Garguláka se kapela dala jiným směrem.Coš chápu,nenašly jiného zpěvaka.Takže musejí hrát na to co májí.A na Gargulina nemají!!!To musíš uznat.Jo snaží se,hrají to chapu a věřím ti.Jenže dnešni omladina co je posloucha je tak od těch 13 let do 25 let Maximálně.Ja jsem na ně chodil odjakživa.Jardu jsem znal osobně,co začali hrát po smrti Gargulina tak to nemělo štávu.Bohužel né pro mě a jiní mě dají za pravdu.Takže mužu posoudit jejich dráhu...A Jarda Plšek.Hm tak zmího hlediska je dobře že odešel.Reflexy by uplně upadly pokud by tam zustal Plšek J.Libor si myslím zpívá lip než jeho bratr.Prostě každý ma jiný nazor.Někdo je miluje žere a někdo už né.
          • Re: Kluk

            Plně s tebou souhlasím !!!
      • Re: Re: Jarda

        já si teda myslím, že dělají fakt kvalitní muziku...a to že na ně chodí převážně mladí lidi je snad dobře ne?...podle mě tahle kapela bude hrát ještě hodně dlouho..a hodně dlouho bude taky žádaná =)
  • jste neej

    wooow...dalsi fc...to je super...jsem moc rada,ze tenhle fan club vubec existuje...na Reflexy chodim teprve od kvetna,ale od 1 koncertu jsem se do nich totalne zblaznila..jste skveli,mate charisma,umite to rozjet..nove cd nadhera...at se dari,hodne uspechu a vic koncertu v okoli Brna..napr. Ivancice,Branice,Kounice... *14* *14* *14* *14*
    • Re: jste neej

      Víš čeho je mi líto? Že jsi je neslyšela první roky jejich existence a nemohla tak navštívit jejich zábavy : Nezapomenutelný zážitek (i když u těch barů hoši...) Já si živě vzpomínám na tu euforii při písničkách Všichni půjdem do ráje no a Neříkej, tak to co se tam dělo a jaká při tom byla atmosféra na to prostě neexistují slova. Co říct závěrem? Vzpomínky s námi budou do konce našich dnů a já Vám za ně a za Vaši hudbu DĚKUJI.
      • Re: Re: jste neej

        zcela s tebou souhlasím s tou euforií na zábavách, kdy byl v kapele Jarda.
  • Oficiální fanclub kapely Reflexy

    Pro všechny fanynky a fanoušky tu máme nový Oficiální fanclub kapely Reflexy.
    www.fcreflexy.webz.cz
    • Re: Oficiální fanclub kapely Reflexy

      čauky no to je dost, že vás to napadlo.) *1*
  • reflexy

    Notak lidi, jste takoví fanoušci máte fanklup a nevíte kde reflexy hrajou_? Prosím prosím napište! Díky. *3*
    • Re: reflexy

      www.reflexy.cz.) *3* *1* ...ale že jsi to ty..............tak:
      SUCHÁ LOZ (Uh.hradiště)
      29.8.2008
      TEČOVICE (Zlín)
      30.8.2008
      TOPOLNÁ (Uh.Hradiště)
      5.9.2008
      NIVNICE (Uh.Brod)
      6.9.2008
      VÝČAPY (Třebíč)
      12.9.2008
      IVANČICE - réna (Brno)
      13.9.2008
      JISTEBNICE (Tábor)
      19.9.2008
      OKŘÍŠKY (Třebíč)
      20.9.2008
      VALAŠSKÉ KLOBOUKY - klobučan
      26.9.2008
      LUBNÁ (Kroměříž)
      27.9.2008
      HORNÍ CEREKEV (Pelhřimov)
      • Re: Re: reflexy

        Díky moc. Jsi zlatíčko. Když seženu hlídání tak valím do Výčap. Babča nám totiž na víkend odjíždí a druhá je dost stará aby pomohla. *3*
    • Re: reflexy

      Tak se koukni na jejich stránky (www.reflexy.cz). Tam maj vypsaný svoje koncerty. *7*
  • Kde budete

    Zajímá mě kde budou REFLEXY hrát?
    Jsem na mateřské a ráda bych vypadla se odreagovat. Na REFLEXY jsem ráda chodila, ale... Už je to nějakej ten pátek. Nevíte zda budou hrát v okolí Třebíče? Díky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit