Přejít na výpis diskuzí

Satyricon

HUDEBNÍ SKUPINA 28.9.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Satyricon

    Caute, lidicki. Ja miluju Satyricon, Mother North je naaadherna pisen, mne si ziskali albumami Dark Medieval Times a Nemesis Divina. Navic Satyr je sympatak . Krome S, posloucham : DARKTHRONE, DIMMU BORGIR, CARPATHIAN FOREST, KHOLD, KOLDBRANN, IMMORTAL, EMPEROR /ZANIKLI/, KEEP OF KALESSIN, ZYKLON, LIMBONIC ART, GEHENNA, MAYHEM OLD MANS CHILD, MARDUK, DARK FUNERAL, LORD BELIAL /zanikli/, IMPALED NAZARENE, NAGLFAR, WATAIN, BATHORY, ROTTING CHRIST, ROTTING FLESH, ENTHRONED, ROOT, TORR, VENOM, ANAAL NATHRAKH, atd atd. atd.
  • Musim se přidat Ave Satyricon

    Asi není co k Vám dodat úžasný Black metal nic lepšího jsem zatím asi neslyšel a souhlasím s Tiemstra K.I.N.G. *5* *5*
  • Super kapela...

    Nuže dobrá, velice vyjímečná kapela. Super hoši, bezva hlas, podpozemská hudba, no jak říkám *14* Asi je to hodně ujeté, ale písnička Skyggedans mi hodně připomíná naše Inferno. A kdykoliv si napíšu o písničku na Rock max, tak mi vždycky zahrajou Mother North, je to sice Krásná píseň, ale taky by tam mohli zahrát něco jiného (třeba King) *3* *1*
  • Satyricon

    *16* *16* *16* AVE SATABAS!!! *16* *16* *16*
    • Re: Satyricon

      Apage Satanas!!!
    • Re: Satyricon

      satanas *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit