Přejít na výpis diskuzí

Skillet

HUDEBNÍ SKUPINA 12.10.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aya18
    Ahoj prodám vstupenku na Skillet bohužel se nemohu zůčastnit Praha
  • Ahoj,predám vstupenku na koncert Skillet-Praha 4.12.2016.Pre bližšie informácie píšte mail :-)
  • SKILLET na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/199-Skillet
  • John odešel ?

    Zdravím vás, možná se hloupě ptám, ale John z kapely odešel ? :/
  • :)

    Nejlepšíí kapela I♥U ... B♥E♥S♥T *14* Nikdo na ně namá !!! *13*
    • Re: :)

      mas uplnou pravdu !!!!! *14* *4*
  • Skillet

    Skillet je proste ta NEJUZASNEJSI skupina na svete !!Neni jediny den, co bych je neposlouchala !! *14*
    • Re: Skillet

      já s tebou naprosto souhlasím není dej kdy neposloucham jejich songy... pstě josu nejlepší skupina na světě *4*
  • skilleti

    WoW....tohle je aspoň hudba....velice výborná kapela a k tomu křesťanská...maj moje + ..... poslouchám jako ďas...velice se mi líbí *1* *14* *14*
  • Skillet

    Skillet patří mezi moje nejoblíbenější skupiny!!! Jsou naprosto skvělý! Poslední dobou poslouchám opravdu jenom Skillet a album Awake je skvělý! nejradši mám asi Hero, Whispers In The Dark a Comatose! Skillet můžu popřát snad jenom víc víc víc a ještě víc tý nejlepší hudby, kterou dělaj!! *3*
    • Re: Skillet

      Naprostej souhlas *3* ale uznej, Comatose je taaky moc dobry album :o*
  • Skillet

    Skillet je pro mne absolutne suprova muzika. Ja davam 87 % zo 100. Mam Vsak radeji christian metal ze Skandinavie : DEUTERONOMIUM, FROSTHARDR, VAAKEVANDRING, EXTOL, VENI DOMINE, JERUSALEM, ap. Z USA muzu jeste dalsi krestanskou bandu : AS I LAY DYING. To ma u me 100 %, lepsi nez Skiilet : doporucujui , zkuste AS I LAY DYING
  • Awake

    Tak je to tady *5* Skillet konecne vydavaji CD s nazvem Awake..nevim jak vy ale ja se silene tesim *14* ..♥♥Skillet 4ever♥♥ *14*
    • Re: Awake

      Taky jsem to registroval. Album má vyjít na začátku přištího týdne. Na jejich stránkách jsem slyšel už nějaké ukázky. Už se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit