Přejít na výpis diskuzí

Sug

HUDEBNÍ SKUPINA 30.10.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    Kdo z Vás chce ,aby měli SuG koncert v Česku? a nebo aspoň v Evropě? *14*
    • Re: Koncert

      sice se zatím nikdo neozval, ale určitě všichni *1*
      • Re: Re: Koncert

        Já ciiiiii
  • ...

    Takeru je fakt sladkej!! *14* Takže jestli máš něco proti tak si polib prdel!!když sem poprvý slyšela jejich písničku tak sem se do ní uplně zažrala!! *14* Takže mě kua neříkej že se zajímáme jen o vzhled*10* !!Krásní sou tam všici ale hudba je dokonalá!! *14* *14*
    • Re: ...

      Proklinam te! *16*
      • Re: Re: ...

        ...a já proklinam tebe...
  • tuuuc

    OMG lidi trochu rozumu néé...bože řešíte strááááááááááášný kokotinx,je jedno kdo je jenom poslouchá a kdo je i fanouškééém ne??to každej pozná sám.,.,zatim pic
    • Re: tuuuc

      Ano souhlasim s tebou ^^. Jen bych chtela namitnout co kdyz jsou tu take fanynky ,ktere miluji jak jejich hudbu tak i nektereho clena z teto skupiny? Napr. ja patrim k temto fanynkam a myslim si ze sice maji spustu fanynek atd atd atd ale nemaji paru o tom kdo jsou ty fanynky a jestli je budou davat do ruznejch casopisu tak at tim lip ne? Pak se o nich muzeme dozvedet veci ,ktere dosud nevime. I kdyz...
  • >x(

    Proč jste sem adli SuG? Chcete aby měli ještě více "fanoušků"? Těmi "fanoušky" myslím dvanáctileté poblázněné holky které se zajímají jen o vzhled skupiny a to že dělaj i nějakou muziku je vůbec nezajíma.... *10*
    • Re: >x(

      Jasne ale priznej chtela bys aby tu meli koncert? Aby se onich vice psalo?
    • Re: >x(

      Hele.. třeba ja mam rada jejich songy jsou no jiný ne nšco obvykleho a myslim že jako fanoušek se mužu zajmat o oboje protože musi uznat že maji i zajmavej vzhled, ale opravdu mě nejvic zaujaly songy *8*
      • Re: Re: >x(

        Ale já nemluvím přímo o tobě že! No to poznáte až za půl roku až je budou strkat do různých časopisů a tak. To se to tady pak naplní komentářema typu.."Ten Takeru je tak sladkej" a podobné. Uznej že mám pravdu
        • Re: Re: Re: >x(

          Nechápu tě.. Ne, fakt ne,nechápu tě co máš za problém, je každého věc o co se zajímá, ne snad? Pokud se chtějí rozplívat nad jejich vzhledem, tak ať. Podle tebe by se měla skupina zakázat proto, protože maj hezkýho zpěváka, nebo kytarystu? Cvoku
          • Re: Re: Re: Re: >x(

            tady zase někdo nepochopil o čem mluvím. Mi nevadí to když někdo tu skupinu poslouchá a nějak se rozplývá nad zpěvákem.....klidně! Ale já tady mluvím o holkách,které se zajímají jen o vzhled skupiny A PŘITOM TU HUDBU VŮBEC NEPOSLOUCHAJÍ!! Chápeš ten rozdíl??!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: >x(

              rozdíl chápu, nechápu proč by tu jen kvůli tomu tahle skupina nemohla být, to je to samý jako kdybychom zakázali vysílat filmy s johnym deepem,protože se některým holkám líbí. Jenom kvůli existenci takových fanoušků nemusíme zamezovat ostatním aby byli informovaní o existenci téhle skupiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit