Přejít na výpis diskuzí

Sweet, The

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andy Scott Sweet-vydal/CD-A/CD-Sweetlife/CD-NYC-New York Connection/Prvé dve CD-Zbrusu nové skladby a CD-NYC-prebraté skladby od iných interprétov až na jednu skladbu-New York Connection ktorá je od starých Sweet nanovo nahratá.Sweet bola a vdaka Andymu stále žije.
  • Ahoj lidi,na Sweet jsem vyrostl,jsem už starší kocour, ale sweet mě pořát bere, asi nostalgie,jen mně chybí překlady textů.
    • Zdavím, některé texty jsou přeložené, alespň přibližně na Karaoke textech. O překlad kterého textu by jste měl zájem?
  • Najlepšia kapela,najkrajší chlapy akých som kedy videla FOREVER SWEET.
  • :)

    Ahojky... skupinu Sweet jsem neznala... no je to tky tím, že jsem z dnešní generace. Je mi 15 a ke skupině Sweet jsem se dostala přes film Občanský průkaz... jelikož tam pustili písničku Ballroom Blitz. Když jsem jí slyšela poprvý...hned jsem se do ní zamilovala. Ona je taková bláznivá. Okamžitě jsem šla zjistit...co to zpívá za skupinu. The Sweet... řekla mi mamka a já okamžitě šla stahovat. Teď od nich mám plno oblíbených písniček v PC a mobilu jako třeba Fox on the run, Action,Co-co, The six teen a další. No prostě jsem do nich naprosto zblázněná. :DDD
    Už mám i jejich CD a u strejdy mám i lpíčka. Jen mě štve, že už nikdy neuvidím celou sestavu na živo. T-T
    Podle mě jsem se narodila ve špatnou dobu! :DDD
    JElikož poslouchám písničky z 80. a 90. let. :DDD A to se moc nevidí v dnešní generaci! :DDD
    • Re: :)

      To je hezké, že se ti líbí tato, taky moje oblíbená skupina. Já jsem už hóódně starší, než ty, ale naživo jsem je taky neviděla. Museli to být moc fajn kluci!!! V 70. letech by k nám do Česka ani přijet nemohli.Díky, že jsi napsala.
  • Podporme Andyho!!

    Ahoj vsem fanouskum Sweet!
    Mozna uz se to k vasim usim taky doneslo - po tom, co nam smrt sebrala Briana a kratce po nem i Micka, zacina si zubata "brousit kosu" taky na Andyho. Andy prave vydal oficialni prohlaseni, kde se "priznava" k rakovine prostaty. Kdo jste na Facebooku, pripojte se, prosim, k debatni skupine THE SWEET. Muzete si tam popovidat s Jan Tuckerovou (bajecna zenska!!!) a taky poslat vzkaz Andymu - verim, ze vsechny vase zpravy se k nemu dostanou a dodaji mu odvahu a chut NEVZDAT SE! Dekuju, Jana *4*
    • Re: Podporme Andyho!!

      celý život jsem fandou the sweet bohužel železná opona znemožnila mi vidět je na podiu dřív než před 3-4 lety na dni horníků i když už bez briana connellyho a micka tuckera ale i tak to byl fantastický zážitek a já si přál jediné zase je vidět a slyšet live asi už se mi to nesplní ale andymu bych přál aby to nevzdal a tu bestii porazil
      • Re: Re: Podporme Andyho!!

        Ahoj, dívala jsem se na připravované koncerty Sweet na letošní rok a budou koncertovat 21.5. v Martinově. Aspoň to slíbili pořadatelé, když jsem se ptala na lístky. Ty by tedy měly být v prodeji od 20.1. 2011. Doufám, že přijede právě i Andy.Moc se těším, ještě jsem je nikdy na živo neviděla!!
  • ..nej album

    U me vyhravaji alba SWEET F.A a DESOLATION BOLULEWARD. A basta fidly... *13*
  • sweet

    Nazdarek všichni shanim cd od pokračujici skupině sweet ty stare mam ale ty nove nemohu sehnat.
    • Re: sweet

      Které sháníš.Napiš přesně co chceš.
      • Re: Re: sweet

        už nenapsal, už jej nepotřebuje. *15*
    • Re: sweet

      Ahoj, mrkni občas na AUKRO, sem tam se tam něco objeví.
  • sweet

    ahoj,ja nepatřim mezi ortodoxni fandy sweetu,ale mam je rad!muj soused je totalni blazen do teto skupiny a tvrdi mi,že existuje solove album Conolyho po jeho odchodu od sweet s nazvem cesta aneb rozhodnuti,a udajně na obalu teto desky vede Conoly bileho koně za uzdu,nevite o tom někdo něco?ahoj Roman
    • Re: sweet

      našla jsem jenom : Off The Road :.Není u názvu ale žádný obrázek, tak nevím...
    • Re: sweet

      Všude jsem hledala,ale nic jsem nenašla.Jsem ale opravdu zvědavá, jestli se někdo najde, kdo potvrdí,že existují tato alba.Ahojky *4*
  • Nevím si rady!!

    Chci si něco objednat z USA a nevím, jak na to. Poradí mi někdo?
  • Trsatko andyho Scotta Original

    Zdravím Vás koukám že ste fandové Sweetu... koukal sem na aukro a prodavaji tam original trsatko Andyho Scotta viz. http://aukro.cz/item683707315_trsat ko_sweet_kytarista_andy_scott.html
    • Re: Trsatko andyho Scotta Original

      To je určtiě to trsátko, co hodil Andy mé dceři a ukradl nám ho soused!
      A stejěn máme druhé, darované osobně, heč ! :-)
      DJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit