Přejít na výpis diskuzí

Teens, The

HUDEBNÍ SKUPINA 4.11.2007 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj sháním LP od této skupiny . nevíte o někom kdo prodává ale jen LP
    • Já mám první 4 lp a 5yeras greatest hits, poradím ti aukro, a nebo zkus v Praze antikvariátu proti obchodnímu domu Máj tedy ted proti Quadriu. Promin já ti je neprodám, jsem za ně také rád.
  • TEENS - fotky

    Jestli máte ještě někdo na půdě staré Bravo, prosím ozvěte se. Sháním fotky, plakáty, výstřižky i články o TEENS (mohou být i v digitálu). Dík Ivana
  • jorg- the teens

    Pre Ivanu 77.Ano!!! Nasla som to! je to ten klip,ktory som hladala:The Teens:She´s gone /In memoriam Jorg Treptow/
    Je to ten isty klip,co bol na YouTube...Este raz diky!!!Potesila som sa! *4*
  • jorg- the teens

    Ivana77 dakujem Ti velmi za odpoved,pozrem sa na to a dam vediet,ci je to ono...Este raz diky... *7* *4*
  • jorg- the teens

    Mala by som prosbu k fanusikom The Teens.Asi pred 3 rokmi bola na YouTube piesen,ktora bola venovana pocte Jorgovi...Bola tam mozno par mesiacov,potom ju asi nejaky "dobrak" odtial vymazal...Dodnes neviem,kto tu piesen spieval,ci to bola piesen od samotnych The Teens,alebo to spieval niekto iny,neviem ani jej nazov???
    Bola to pekna, pomala piesen...Ak by niekto vedel,vopred dakujem za odpoved... *7* *7* *7* *4* *4* *4*
    • Re: jorg- the teens

      Nevím sice která písnička to byla, protože na internetu jsem teprve 2 roky, ale možná se ti bude hodit tahle.... je věnovaná Jörgovi a je z netlogu...http://de.netlog.com/go/e xplore/videos/videoid=de-5219229
      *4*
  • jorg- the teens

    odpoved pre Irenu,tych clankov je tam viac,chce to viac casu na vyhladavanie-ked som sa chcela nieco dozvediet o jeho smrti,zadala som do Googlu:jorg treptow-the teens. na vsetko som klikla ale ihned som klikla na prekladac-ten sice nie je 100%,ale mnohe veci si domyslis,je tam toho dost /aj obr.a foto od fanusikov,dokonca virtualny hrob,kde mozes "zapalit" sviecku" ,ja som sa dostala asi po 10 stranu...prajem vela stastia vo vyhladavani...
  • Teens - comeback

    Mám takovou radost, že ve svým věku nejsem sama, kdo ještě poslouchá TEENS. Před týdnem jsem naší "mladý" pustila starý nahrávky z kotoučáku a vyštrachala plakáty a ono jí to chytlo taky. Teď už máme doma stažený klipy z youtube a mp3 z uložto.cz. U nás doma TEENS zažívají comeback. *3* *1*
  • THE TEENS

    Jestli máte zájem
    LP 1 25.12.1978: - The Teens
    LP 2 17.09.1979: -TeensJeans&Rock'n'Roll
    LP 3 21.04.1980: - The Teens Today
    LP 4 01.12.1980: - Rock City Nights
    LP 5 12.10.1981: - Explosion
    Mam komplet v Mp3
    kubrtmanie@email.cz
    • Re: THE TEENS

      Z té tvé nabídky mi chybí 2 LP, ozvu se ti e-mailem.
    • Re: THE TEENS

      Taky mám zájem. Už jsem ti poslal mail. Doufám, že došel.
    • Re: THE TEENS

      Chlape, mám. Byla by to super nostalgie.
      Andy (1964)
  • nove klipy

    kto je verny fanusik-nech si pozre nove klipy-su viac-menej zlozene z obr.z cias minulych a sucastnych:The Teens-baby blue-1979; The Teens Uwe Schneider-Hold me back 1981;The Teens Uwe Schneider-let´s work together;...a ine...tie sa vam tam zobrazia...prajem peknu zabavu a spominanie... *14*
  • jorg -the teens

    na nemeckych str.som sa docitala,ze jorg mal nehodu-presnejsie-vraj spadol zo schodov,ked odchadzal od svojej exmanzelky,podla toho co tam pisali,mal mat problemy s alkoholom.je tam aj jeho ,,virtualny,,hrob,aj vela dalsich obr.z minulosti aj sucastnosti
    • Re: jorg -the teens

      na jakých německých stránkách je ten článek o Jörgovi...? *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit