Přejít na výpis diskuzí

Theatres des Vampires

HUDEBNÍ SKUPINA 22.10.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Theatres des vampires

    Úžasná skupina, hrající skvělý styl metalu..jinak ty jejich texty..poklona no..=)Jináč kdo rád krev..to je můj člověk...=)) *1*
  • ???

    Co je vlastně s tim zpěvákem, je na fotkách ale ve členech ne... on už tam snad není?? *7* *7*
    • Re: ???

      on tam už nezpívá on odešel a teď je tam Sonya sama a nahrála CD Anima Noir ale to album je zloňska :)
    • Re: ???

      Mnoo já mam TdV moc ráda ale nikde o nich nevidim nějaký moc aktualizovaný informace jenom na jejich oficiálních stránkách a ty jsou v ájině *9* Mnoo takže nevim..
  • .....

    víízva vízvaaaa Sonya Scarlet má svuj vlastní profil takže kdo má rád Theatres des Vampires tak se můžete přidat mezi Sonyi fanošy *3* *3*
    • Re: .....

      jakej!!!??? *8* *8*
      • Re: Re: .....

        Jako já myslela tady na osobnostech.cz *15*
  • Theatres des Vampires

    Tahle skupina je docela dost drsná. Parádní *4*
    Líbí se mi jejich styl, je mi hodně blízký, myslím, že se jejich hudba musí líbit všem koho fascinují takoové věci jako jsou upíři, temnota, gothic a krev.
    • Re: Theatres des Vampires

      Tak to máš pravdu. Je to jedna z nejlepších skupin, ale škoda že nejsou tak známí. A o upíry se zrovna zajímám. Dělám o nich projekt. *3*
      • Re: Re: Theatres des Vampires

        Jo je to jedna z mích nejoblíbenějších skupin *14*
        • Re: Re: Re: Theatres des Vampires

          Já jsem docela ráda, že nejsou tak známí. Asi se ti to zdá dibné, ale má to takhle své kouzlo.
          Mimochodem, myslím, že oni ani nechtějí, aby byli nějaký " momentální hit" komerce.
          Je to tak lepší, alespoń se ti nestane, že někam přijdem a všichni je budou poslouchat do kola.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit