Přejít na výpis diskuzí

Versailles

HUDEBNÍ SKUPINA 14.10.2008 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nová fanstránka

    versailles-japanband.blog.cz/
  • Nová fanstránka

    Přidávám sem ( nejde mi to dát do odkazů :( ) svojí fan-stránku, myslím že pár fanoušků by mohlo aspoň si to namátkou projet ^^
    versailles-japanband.blog.cz/
  • Jasmin

    Masashi je dobrej ale zdaleka ne tak, jako Jasmin... :(
  • Nový song už klepe na dveře!!!

    Juhuuuu!!! *4* Už 27.10. vyjde jejich 'minialbum'Destiny The Lovers *14* Už dokonce mají PV (http://www.youtube.com/watch?v=VmCPDhX-PyY&feature=related)!!! *14* Užasnéééé!! A Masashi hraje velmi dobře *4*
  • versailles

    hizaki vůbec bych neřekla že to je kluk!!! *5* jsou uplně skvěly líbí se mi na nich že maj svůj vlastní styl!! a maj skvělé kytary .. taky bych si přala jednou takhle hrat jako oni !! je to moje nejoblibenějši japanese skupina!!! *14* *14* *14* *4* *1* moc mě to mrzí s JASMINE YOU *9* a ten dotyčný kdo tu nadava je totalni vymaz! *16*
  • Kamijo

    Kamijo Je Upe Čačínky... :-** Versailles Mají Na Mojem Blogu Rubriku, Ae Eště Žádný Článek... Mno Snad Časem :) :D www.princess-nikkol.blog.cz
  • Versailles

    Prostě Kamijo a Teru jsou nej a nej... Kamijo má úúúúúúžasnej hlas...=o*
    • Re: Versailles

      jj to uplne souhlasim Kamijo ma fakt skvelej hlas *4*
  • to snad ne

    Jasmine you pry umrel je to pravda? *16*
  • :'(

    RIP Yasmine YOU ♥ *9*
  • D.E.G.E.N.T.I.

    kdo tuhle skupinu miluje at mi polibi zadek!!! jsou uplnééééééé D.E.G.E.N.T.I.!!!!! čínané!!! možná!! *9* *9* *16* *16* *10*
    • Re: D.E.G.E.N.T.I.

      Je možný, že tuto skupinu nemáš rád/a, tak je ale ignoruj a nenadávej do nich!!! *13* Jo a víš, že Cinema Bizzare se seznámili na fóru pro fanoušky Japonska??? *3*
    • Re: D.E.G.E.N.T.I.

      No a co! Tak má někdo rád Symphonic/Aristocrat Rock/Metal! Copak vám někdo pop cinema bizarre bere?!
      A navíc, jsou to japonci! A to jsou ale sakra velký rozdíly! Kolik ti vůbec je? 11? 12? 13?
      • Re: Re: D.E.G.E.N.T.I.

        S "drobností" že Cinema Bizerre nemaj pop ae v káždym songu směsku rocku s něčim jinym!!! a jako fan obou skupin bych řekla: ty co nemaj rádi Versailles sem nemaj co lízt, a ty co nemaj rádi Cinema Bizarre nemaj co lízt na diskuse o CB
    • Re: D.E.G.E.N.T.I.

      to jsou japonci kret*ne!!!
    • Re: D.E.G.E.N.T.I.

      Ty seš degent, když ani nedokážeš rozeznat, jaké národnosti jsou.
      A když se ti jejich hudba nelíbí, tak jim alespoň nemusíš nadávat. Taky neříkám nic o Cinema Bizarre (který mimochodem nemůžu vystát), kteří jsou nejspíš tvoji oblíbenci - soudě podle tvého jména.
      • Re: Re: D.E.G.E.N.T.I.

        Klid, to je jen jeho problém, že je tu kritizuje, ať si řiká, co chce, je to jeho problém, proč se máme kvůli někomu takovému rozčilovat? Pro nás jsou prostě Versailles nejlepší a kdo s tim má problém, tak ať mlčí, nebo sem ještě lépe vůbec neleze.
      • Re: Re: D.E.G.E.N.T.I.

        Souhlas. At nepomlouvá! (Cineba Bizarre taky není moje parketa.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit