Přejít na výpis diskuzí

5 bonusů, na které lákají dodavatelé energií

29.9.2015 15:05
Redakce NašePeníze.cz 2 příspěvky

Na začátku topné sezony, uvažují tisíce Čechů o tom, že změní dodavatele plynu nebo elektřiny. Změna totiž může znamenat výrazné úspory. Navíc některé společnosti nabízejí zajímavé bonusy. Je ale potřeba pečlivě vybírat. Přemýšlíte i vy o změně dodavatele energií? Kromě lepší ceny za elektřinu a plyn...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem přes rok u Centropolu a s jejich bonusy (které ve článku vůbec nejsou) jsem spokojena. Za odběr elektřiny a plynu mám třeba 50 volných minut do všech sítí, takže šetřím za mobil. Takže nějaké nahánění nových zákazníků si nechte, tohle mám každý měsíc a fakt to využiju.
  • Já jsem od Bohemia Energy dostal nějaký bonus za on-line přechod a za to když jsem k nim převedl ještě matku. Jako joo, je to fajn, ale pro mě je důležitější kolik platím na poplatcích přes rok a u nich jsem dostal hlavně dobrou nabídku na měsíční zálohy. Rozhodně bych se pro přechod nerozhodl jen na základě toho, že mají dobrý bonusy, to pro mě není úplně prioritou, ale určitě je dobré tu možnost mít-pořád to jsou peníze k dobru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit