Přejít na výpis diskuzí

Banky budou za rok požadovat otisky prstů nebo vaše selfie

7.5.2017 14:46
Martin Slapnička 1 příspěvek

Za rok nebude nic neobvyklého, když po vás banka bude chtít kvůli ověření totožnosti selfie, otisky prstů, nebo i o DNA. Jaké ověření totožnosti budou banky požadovat, stanoví technické standardy Evropského orgánu pro bankovnictví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O bankovnictví by se mohla napsat celá kniha. Třeba, že je to největší monopol světa. Co nás v budoucnosti čeká, pokud budete pracovat s tímto monopolem nechtějte ani vědět. Jejich největší zbraní jsou ale úroky. To je přímo loupež jejich ubohá téměř nulová hodnota.
    Zde uvedu na správnou míru výši spravedlivých úroků . Tato informace je z úst těch nejvěrohodnějších -rabínů . V krátkost I. Cena každého výrobku na trhu, opravdovém trhu, se skládá z výrobních nákladů. K těm je dovoleno přidat maximálně jednu šestinu výrobní ceny, na dopravu, balení atd.Porušení tohoto pravidla porušuje zákony trhu. Z toho je vidět, ¨že trh je ničen.
    Dodávám, že příroda, země, slunce a voda, přidává , zadarmo hodnotu výrobku. Odhaduje se, že hodnota daru přírody se dá ohodnotit asi 5 % ceny výrobku.
    Proto, by úroky z vkladů občanů bankám, by měly se pohybovat kolem 5 %.
    Nedovedu ale ani odhadnout příjmy bank světa z vkladů občanů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit