testovaci text

Diskuse pro Článek

Blíží se zákaz kouření cigaret v autě

11. 4. 2017 – nasepenize.cz

V nejedné ze zemí Evropské unie se už rozhodli – kouřit by měl jen výfuk, ale nikdo jiný. Takže v Irsku je zakázáno kouřit nejen ve služebním voze, ale i v tom, kde je přítomen pasažér mladší 18. ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 2

napsat komentář

dzixy (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pokud se začalo mluvit o zákazu kouření, mělo se začít právě o zákazu kouření v autech a dopravních prostředcích vůbec. Koření v autě je mnohem rizikovější činnost, než třeba pojídat. Při náhlém řešení dopravní situace jídlo někam pohodíš, ale cigaretu nikoliv. A tyto vteřiny mohou často rozhodovat o životě a zdraví na silnici. Začít zákazy v restauracích , kavárnách, barech a pod. byla jistě jenom akce "ochranářů", kteří za každou cenu chtějí lidi dirigovat, zakazovat a radit co je a co není zdravé. Domnívám se, že nejúčinnější boj proti kouření by byl ten, který by kuřáky přiměl platit si svá zdravotní poškození kouřením. Dnešní lékařská věda dokáže posoudit poškození zdraví kouřením, nebo jinými škodlivými látkami. A s kouřením by byl pokoj, protože nemoci z kouření jsou tak závažná, že jejich léčba často přesahuje hodnotu majetku průměrného občana. A byl by od kouření pokoj. Radikální postoj, ale kolik podobně radikálních zákazů, příkazů, omezení vládne našimi životy a přitom nás na životě neomezuji??!!
11.4.2017
vlákno reagovat

Oc (anonym)

Na dani z cigaret jsem za dobu co kouřím zaplatil už přes milion a takových jako já jsou statisíce . Tak kde jsou ty stamiliardy? Stát zakazuje kouření tam a tam a přitom se boji aby lidi nepřestali kupovat cigarety protože s penězi už počítají ,chyběli by v rozpočtu. Tak to je zacarovanej kruh který kromě pár aktivistů nechce řešit. Kdyby existoval způsob jak se efektivně zbavit závislosti na kouření mile rád bych investoval.
20.5.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.