Přejít na výpis diskuzí

Ceny nafty, i benzínu klesají! Kde natankujete nejlevněji?

27.3.2017 2:34
red   2 příspěvky

V uplynulém týdnu pokračoval pokles cen pohonných hmot v Česku. Nejprodávanější benzín Natural 95 zlevnil o 16 haléřů na průměrných 31,07 koruny za litr. Nafta zlevnila od minulého týdne o 15 haléřů, kdy v průměru stála 30,30 koruny za litr. Připravili jsme pro vás přehled míst, kde nakoupíte nejlevněji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je fajn, že ceny klesají, ale stačí si něco přečíst na této stránce: http://www.levnelpg.cz/vse-o-lpg/ a člověku hned dojde, že může snadno snížit spotřebu benzínového motoru na polovinu a ceny prakticky neřešit vůbec.
  • Vážení analyzátoři cen na trhu pohonných hmot,moc by mě zajímalo,jaká byla cena benznu NATURAL 95 a nafty v posledních 3 údobích,kdy cena ropy byla shodná s tou dnešní.Jsem přesvědčen,že cena pohonných hmot se nevrací se na cenu původní i kdybychom připočetli vliv inflace.Roste spirálovitě a nevratně.Zdalipak tuto skutečnost Statistický úřad bere v potaz,když nás "krmí" svými "údaji" o vývoji inflace.Stále byla dle něj téměř nulová.My přeci víme,kolik stojí základní potřeby a jak se za posledních 10-15 let zvýšily.Nájmy,vodné a stočné,chléb,rohlíky,mléko,máslo,zelenina včetně brambor,menu v restauraci,jízdné,prací prášky(tehdy levné za cca 35Kč/kg,dnes je pod 60Kč neseženete),maso a uzeniny,sýry atd.Vydělíme-li cenový rozdíl oněmi roky,zděsíme se lživých údajů o vývoji naší inflace.Jestliže do spotřebního koše statistici hodí také lokomotivu,musí jim vyjít inflační rozdíl 0,00002%.A budou tvrdit,že mají pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit