Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • macinan

  Je pravda, že Chorvatsko v posledních letech docela dost podražilo. I tak se ale podle mého názoru pořád vyplatí tam jezdit. My tam byli zrovna letos, konkrétně na ostrově Krk a musím říct, že to byla moc hezká dovolená. Dokonce nás to ani nevyšlo tak draho, jak jsme původně očekávali.

  • sanskrybastr

   S tím, že Chorvatsko už dnes není nejlevnější souhlasím. Nicméně pokud tam člověk jede na vlastní pěst, tak se tam pořád dá užít relativně levná dovolená. My si například letos vše zařizovali sami. Třeba ubytování se nám podařilo sehnat velmi levně přes tuto stránku http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/makarska/ Vidím to tak, že až do Chorvatska pojedeme příště, tak to uděláme stejně.

 • sitlof
  Takže i po téměř 29 letech od jakési "sametové revoluce" jsme v Západní (i Jižní !) Evropě stále za tzv. šupáky, konkrétně se svými příjmy. Alespoň většina občanů ČR. Kdo by to byl v tom studeném listopadu 1989 očekával ...
  • Ke konci totality byl průměrný plat 2 500.- za ty peníze jste tam byl grand,dnes,když jsou výplaty přes 20 000.- tam jezdíte s konzervami a suchary.Zmrzlinu ani neochutnáte.Opravdu jste nezaregistroval zlepšení?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit