Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Poradíte mi prosím, kde sehnat výhodně cestovní pojištění? Chystáme se letos celá rodina na delší dovču, kdy budeme přejíždět přes několik zemí, a tak bych nás chtěl dobře a nějak rozumně pojistit. 

  • Už několikrát se mi podařilo výhodně sjednat pojištění díky srovnávači pojištění online. Je to zdarma, takže se můžete podívat na nabídky pojišťoven, a když se vám pak bude některá z nich líbit, tak si můžete pojištění i rovnou online sjednat. 

   • Díky kterému srovnávači pojištění se vám podařilo sehnat výhodně pojištění? 

    • Zkuste se schválně podívat na stránky srovnávače pojištění https://www.klik.cz/ ideální bude, když si taky pojištění zkusíte rovnou porovnat a uvidíte vlastně možnosti jaké máte. Pokud se vám pak bude některá z nabídek líbit, tak si pojištění můžete rovnou online sjednat. Je to jednoduché a srovnávač pojištění funguje zdarma. Můžete tak díky tomu dost ušetřit. 

 • macinan

  Je pravda, že Chorvatsko v posledních letech docela dost podražilo. I tak se ale podle mého názoru pořád vyplatí tam jezdit. My tam byli zrovna letos, konkrétně na ostrově Krk a musím říct, že to byla moc hezká dovolená. Dokonce nás to ani nevyšlo tak draho, jak jsme původně očekávali.

  • sanskrybastr

   S tím, že Chorvatsko už dnes není nejlevnější souhlasím. Nicméně pokud tam člověk jede na vlastní pěst, tak se tam pořád dá užít relativně levná dovolená. My si například letos vše zařizovali sami. Třeba ubytování se nám podařilo sehnat velmi levně přes tuto stránku http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/makarska/ Vidím to tak, že až do Chorvatska pojedeme příště, tak to uděláme stejně.

 • sitlof
  Takže i po téměř 29 letech od jakési "sametové revoluce" jsme v Západní (i Jižní !) Evropě stále za tzv. šupáky, konkrétně se svými příjmy. Alespoň většina občanů ČR. Kdo by to byl v tom studeném listopadu 1989 očekával ...
  • Ke konci totality byl průměrný plat 2 500.- za ty peníze jste tam byl grand,dnes,když jsou výplaty přes 20 000.- tam jezdíte s konzervami a suchary.Zmrzlinu ani neochutnáte.Opravdu jste nezaregistroval zlepšení?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit