Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My jsme naštěstí byt získali po babičce. Nedovedu si představit, že bychom si byt museli kupovat, protože ty částky jsou opravdu astronomické. Místo toho si teď můžu dovolit nechat udělat nový interiér od http://www.pwinterier.cz/ , což jsou podle mě nejlépe investované peníze. Dobrý interiér totiž dělá dobrý domov.

    • Tak to máte docela štěstí. To my si celý byt nakonec zařizovali na vlastní pěst. Asi nejhorší byl dětský pokojíček. Tam totiž byla spousta práce. Hodně jsme se ale nechali inspirovat na internetu, konkrétně pak na této stránce https://bezvapokoj.cz/ a díky tomu se nám pokojíček podařilo zařídit celkem efektivně a levně.

  • macinan

    Jo tak toto je bohužel pravda. Nejhorší je to s bydlením v Praze. Můj muž například už nějakou dobu shání v Praze nějaký menší byt, kde by mohl zůstávat když musí pracovně do Prahy, ale zatím bez úspěchu. Teď to řeší tak, že ho vždy ubytuje tento hostel - Akat, nicméně kdyby tam měl vlastní byt, tak by to asi vyšlo o něco levněji, než dojíždět a ubytovávat se.

  • Asi to nebude tak zlé, když je u nás tak vysoké procento bytů v osobním vlastnictví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit