Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    No, vzhledem k tomu, že my většinou na dovolenou jezdíme na vlastní pěst, tak si vše od cestovního pojištění až po ubytování zajišťujeme sami. Podle mého názoru je to tak lepší. Super je i to, že často to tak výjde mnohem levněji, než kdybychom to celé nechali například na nějaké cestovce. 

  • My většinou jezdíme s přítelkyní na klasickou týdenní dovolenou k moři, a tak nemusíme cestovní pojištění nějak extra řešit. Vždycky si přes https://www.insiacare.cz/ zařídíme to základní pojištění a vždycky nám to zatím stačilo.

  • sanskrybastr

    Super přehled. Já se letos chystám si zařídit nějaké cestovní pojištění před cestou na dovolenou, ale bohužel se v tom zas tak moc nevyznám, takže mi váš přehled dost pomohl. Zatím ani nevím jakou pojišťovnu zvolím, ale koukal jsem, že na internetu existují různé srovnávače cestovního pojištění, takže se nejspíš budu řídit jedním z nich. Jedno takové srovnání mají třeba tady: https://www.hyperfinance.cz/

  • joskadevatej

    Velmi užitečné informace. Díky moc. Já nikdy cestovní pojištění neřešil. Ale brzy se chystám vydat na hory do zahraničí a řekl jsem si, že by možná bylo vhodné si cestovní pojištění zařídit. Přecejen na horách je šance toho, že se něco stane poměrně vysoká. Díval jsem se po nabídkách různých pojišťoven a zatím se mi asi nejvíce zamlouvá pojištění co nabízí https://www.ervpojistovna.cz/.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit