Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cestovní pojištění nepodceňovat ať z výletu není noční můra, nejlepší zkušenost s cestovním pojištěním co jsem měla možnost vyzkoušet je od oborové zdravotní pojišťovny kde si ho zařídím hezky pohodlně z domova online, do 26 let zdarma a to není zdaleka jediná výhoda té pojišťovny.
  • joskadevatej

    Díky moc za info. Právě toto je jeden z důvodů, proč si raději vždy před cestou na hory cestovní pojištění sjednávám. Člověk totiž nikdy neví co se mu může přihodit. Cestovní pojištění si většinou sjednávám u https://www.ervpojistovna.cz/ a vždy to proběhlo bez problému.

  • Proč by si zbohatlik nezlomil v Alpách nohu za půl mega?

    Peněz je třeba si užít.
  • U nás má každý pacient z unie ošetření zdarma, takže nejdřív se nech ošetřit a pak řeš platbu. Jsou to stejní podvodníci jako jinde, chtějí prachy na ruku a nikde to nevykázat. Nemám peníze a pokud se vám to nelíbí zavolejte policii. Pokud mám doklady v pořádku a platím daně, nic mi nemohou. Podle pravidel unie mám na převoz a základní ošetření nárok zdarma a pokud mám připojištění do zahraničí tak i nadstandart a soukromníci dostanou peníze od pojišťovny. Že jsou lenošní a nechce se jim papírovat, jejich problém. Zdar
  • pečlivě se pojistíte ..... a v případě nouze se v zahraničí nestačíte divit. Buď tam měli přes svátky brigoše nebo je to standart. Začnou po telefonu a za vaše peníze zjišťovat osobní údaje a dokumentaci zájezdu.Si dělají kozy. Osobní údaje zanecháváte při podpisu smlouvy údaje zájezdu lze ověřit na základě jediné věty. A ještě vám opakovaně volají do ciziny pro upřesnění. Tuto partičku vynechte. Smečka amaterů kde pravá ruka neví co dělá levá!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit