Přejít na výpis diskuzí

Citroën zavádí šrotovné pro české zákazníky až 120.000 korun

6.9.2017 13:09
Martin Slapnička 1 příspěvek

Značka Citroën přichází na český trh s ojedinělou nabídkou, která svou výhodností dalece převyšuje tradiční akční ceny či prémie za výkup ojetých vozů protiúčtem. Díky šrotovnému od Citroënu totiž u vybraných nových modelů této značky získá zákazník slevu až 120 000 Kč. Francouzská značka chce touto...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, podívám li se na ceny skladových a předváděcích vozů, např. C1, C3, Elyssé, tak najdu ceny srovnatelné jako při akci "šrotovné". Ale ano, slevy na Berlingo v takové výši u skladovek nejsou.
    Nevím,jak dalece budou reagovat jiní konkurenční značky, ale je jasné, že kdo dřív nabídne, ten dříve prodá. Nakoupí li zájemci nabízené vozy od Citroenu, tak už nezbude tolik zájemců o ostatní značky. To je logické.
    Budu považovat reakci konkurence za rozumnou a vítanou, pokud se také pochlapí, ale dost možná se najde někdo, kdo si bude chtít věřit natolik, že podobnou akci nenabídne. No, uvidíme, jak a kdo zareaguje. ale opakuji, běžný smrtelník chce nakoupit také výhodně a nemá na co čekat, když se nabízí něco, kde nemusí trapně škemrat o slevu, kterou Citroen nabízí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit