testovaci text

Diskuse pro Článek

Doplatky na léky se od ledna změní a zvýhodní

10. 11. 2017 – nasepenize.cz

Důchodcům a dětem do 18 let se od nového roku sníží limity pro doplatky za léky. O vrácení peněz pacienti navíc nemusí zdravotní pojišťovny žádat. Ty je svým klientům budou vracet automaticky. ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 4

napsat komentář

notoco (anonym)

Je to "dobré", dle mého názoru, protože budeme muset přemýšlet o tom jak na zdrav. poj. vyzrát, což je česká vlastnost na velmi vysoké úrovní, *1*
14.11. (7 dnů)
vlákno reagovat

Leonek (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

To je všechno hezky ale můj lékař mi předepiše lek s vysokym doplatkem na receptu napiše že tento lek nelze zaměnit za jíny a při tom je lek v lekarně snad i bezdoplatku tak mi to pojišťovna nepřeplati neboť jsem si měl vzit lék bez doplatku ale ja musim dodržet předpis od pana doktora a vzit si lek s vysokym doplatkem neboď mi ho pan lekárnik na popud mého lékaře nevyda,a včil babo raď
12.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

rich (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zrodil se nový receptový fenomen.Chtěl jsem manželce koupit lék ve volném prodeji.Nebylo mi vyhověno s tím,že je jen na lékařský předpis.Ten jsme získali s vepsanou poznámkou,že lék uhradí pacient.Zajímalo by mě,jak se v tomto případě zachová zdrav.pojišťovna.Jsem ale přesvědčen,že tuto částku do limitu nezahrne.Ale pak se tedy našlo řešení,jak nechat vlka nažrat,aby koza zůstala celá.
11.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

Aida (anonym)

A zase podvod. Konkrétně u léků na vysaký tlak. Léky na vysoký tlak nové generace jsou nejúčinější a mají minimální vedlejší účinky. Čili pro lidi s opravdu vysokým tlakem se nic nemění, protože určitě si nenechají změnit lék za lék s nišžím doplatkem, Zůstalo by jim sice o pár korun víc, ale cítili by se o hodně hůř. Léky na vysoký tlak není lék na teplotu. Velmi často se léky podává kombinace léků, aby se tlak držel na únosné míře.
10.11. (11 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.